Asystent/ -Ka Działu Sprzedaży
  • Wysokie Mazowieckie
Wysokie Mazowieckie, Wysokie Mazowieckie, Podlaskie Voivodeship, Polska
Krotoski Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
27. 9. 2024

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Twój zakres obowiązków: profesjonalna obsługa Klienta w salonie obsługa centrali telefonicznej oraz skrzynek pocztowych, telefoniczny kontakt z obecnymi i potencjalnymi Klientami firmy opieka nad Klientami oczekującymi na kontakt osoby odpowiedzialnej za proces z danego działu, obsługa w zakresie serwowania napojów prowadzenie bieżącej korespondencji i przesyłek kurierskich przestrzeganie wysokich standardów obsługi Klienta kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy i marki sporządzanie raportów dla kierowników kontrola dostępności pracowników obsługujących Klientów współpraca z innymi działami firmy WYMAGANIA: Nasze wymagania: doświadczenie w obsłudze klienta, otwartość oraz chęć pomocy nienaganna prezencja, wysoka kultura osobista, zdolności interpersonalne pozytywne nastawienie do ludzi, miła osobowość, łatwość w nawiązywaniu kontaktów umiejętność prowadzenia rozmów telefonicznych w sposób profesjonalny nastawienie na osiąganie rezultatów, motywacja do pracy otwartości na podnoszenie kompetencji, motywacja do nauki dobra organizacja pracy, systematyczność, odpowiedzialność znajomość pakietu Office (w szczególności programu Excel) i środowiska internetowego znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację prawo jazdy kat. B Mile widziane: pasja do motoryzacji OFERUJEMY: To oferujemy: pracę w nowoczesnej firmie podążającej za trendami rynkowymi, wpierającej Twoje aspiracje zawodowe oraz stwarzającej możliwości rozwoju zawodowego zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę atmosferę otwartości, wzajemnego szacunku, relacje partnerskie na wszystkich poziomach organizacji okres wdrożenia w asyście specjalistów szeroką i dopasowaną ofertę szkoleń realną szansę awansu dostęp do najnowszych technologii branży motoryzacyjnej bezpłatny parking atrakcyjne wynagrodzenie narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań zniżki pracownicze m.In. na usługi serwisowe dofinansowanie do zajęć sportowych oraz opieki medycznej możliwość objęcia ubezpieczeniem grupowym

  • Praca Wysokie Mazowieckie
  • Asystent Wysokie Mazowieckie
  • Wysokie Mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210