Asystent/-ka ds. konsultacji społecznych
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Infra Centrum Doradztwa Sp. z o.o.
16. 11. 2022
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa organizacja spotkań konsultacyjnych, w tym: rezerwacja biletów, hoteli, sal konferencyjnych, zamawianie cateringu, zapewnienie bezpieczeństwa uczestnikom
  • Opracowywanie materiałów niezbędnych do przeprowadzenia konsultacji, np: prezentacji, materiałów informacyjno-edukacyjnych etc.
  • Wsparcie moderatora podczas spotkań konsultacyjnych
  • Bieżące kontakty z interesariuszami
  • Wsparcie zespołu w opracowywaniu i uzgadnianiu programu zarządzania interesariuszami i programu konsultacji
  • Wsparcie zespołu w opracowywaniu raportów podsumowujących oraz notatek z konsultacji społecznych

Nasze wymagania

  • gotowość do częstych podróży służbowych
  • doświadczenie w organizacji spotkań konsultacyjnych/szkoleń/warsztatów (dodatkowym atutem będzie organizacja wydarzeń dla dużej liczby uczestników)
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Word, PowerPoint)
  • umiejętność wykonywania różnorodnych zadań i ustalania priorytetów pod presją czasu
  • znajomość obsługi urządzeń biurowych
  • biegła umiejętność posługiwania się językiem polskim w mowie i piśmie
  • doskonała umiejętność organizacji pracy własnej
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • proaktywna postawa

To oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego w ramach struktur organizacji,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • pracę w młodym, zgranym zespole w luźnej atmosferze,
  • wyjazdy, spotkania i imprezy integracyjne,
  • oprócz podstawowego wynagrodzenia atrakcyjne systemy motywowania uzależnione od wyników pracy.

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Jako Asystent/-ka ds. konsultacji społecznych staniesz się częścią zespołu zajmującego się opracowywaniem studiów wykonalności dla projektów transportowych.

Będziesz odpowiedzialna/-y za planowanie konsultacji społecznych z jednostkami samorządu terytorialnego, mieszkańcami obszaru objętego projektem oraz firmami z branży.

W przyszłości będziesz wspierać realizację projektów transportowych prowadzonych dla naszych klientów. Twoje stanowisko będzie wymagało połączenia pracy indywidualnej (według zaplanowanego przez Ciebie harmonogramu) z pracą wykonawczą, czyli realizacją zadań powierzonych Ci przez menedżera zarządzającego projektem lub klienta.

Osoby spełniające powyższe warunki prosimy o przesyłanie CV w języku polskim

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Infra - Centrum Doradztwa Sp. z o.o.

Infra - Centrum Doradztwa sp. z o.o. jest niezależną firmą consultingową, która specjalizuje się w problematyce różnych aspektów funkcjonowania infrastruktury transportowej i energetycznej. Szukamy osób wykazujących się inicjatywą i kreatywnością w szukaniu rozwiązań, otwartych na rozmowę z ludźmi i asertywnych. Naszym atutem we współpracy jest otwartość na nowe pomysły oraz wypracowywanie wspólnie z zespołem rozwiązań zapewniających wysoką jakość usług, która będzie zapewniała klientowi satysfakcję, jak również komfort pracy w zespole, wspólne podejmowanie wyzwań oraz rozwiązywanie problemów.