Area Sales Manager
  • Bolszewo
, Bolszewo, pomorskie, Polska
Balex Metal Sp. z o. o.
16. 11. 2022
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja strategii eksportowej i planów sprzedażowych na rynku skandynawskim,
  • Identyfikowanie i kontaktowanie się z nowymi Klientami: wykonawcami, deweloperami budowlanymi, firmami montażowymi, inwestorami i biurami architektonicznymi, projektowymi i konstrukcyjnymi,
  • Prowadzenie negocjacji handlowych, ustalanie warunków współpracy, doradztwo w zakresie asortymentu,
  • Przygotowywanie ofert, prezentacji handlowych oraz prowadzenie negocjacji,
  • Wizytowanie placów budowy,
  • Utrzymywanie pozytywnych, trwałych relacji biznesowych z kluczowymi klientami,
  • Współpraca z Pionem Sprzedaży i Spedycją w Centrali firmy,
  • Tworzenie raportów i prognoz,
  • Poszukiwanie szans biznesowych na obsługiwanym rynku,
  • Stanowisko będzie miało siedzibę w Bolszewie (centrala firmy) i będzie podlegało Dyrektorowi sprzedaży ds. eksportu.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku w obszarze sprzedaży eksportowej na rynku skandynawskim,
  • Biegła znajomość języka angielskiego; znajomość języka szwedzkiego będzie dodatkowym atutem,
  • Zorientowanie na cel, samodzielność;
  • Bardzo dobra znajomość obsługi systemów ERP (SAP) i MS Office,
  • Umiejętności komunikacyjne, analityczne, negocjacyjne,
  • Możliwość pracy hybrydowej (praca stacjonarna w centrali firmy w Bolszewie + praca on-line),
  • Duża dyspozycyjność, gotowość do częstych podróży służbowych,
  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Możliwość pracy hybrydowej
  • Realny wpływ na biznes
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych
  • Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach
  • Brak dress-codu

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • program rekomendacji pracowników

Balex Metal Sp. z o.o.

Już prawie 30 lat działamy na rynku w branży produkcji materiałów budowlanych. Dzięki naszemu doświadczeniu oferujemy sprawdzone rozwiązania dla budownictwa komercyjnego, mieszkaniowego i rolniczego. W naszych fabrykach stosujemy innowacyjne i nowoczesne technologie, a nasze najwyższej jakości produkty sprzedajemy na całym świecie. Dynamiczny i ciągły rozwój zawdzięczamy naszym Klientom i Pracownikom, którzy decydując się na współpracę z nami, od lat realizują ideę „Budowania razem”.

Balex Metal to 6 zakładów produkcyjnych - 4 w Polsce i 2 za granicą- Słowacja i Łotwa. W samej Polsce zatrudniamy ponad 550 osób i nieustannie się rozwijamy. Od 2018 roku jesteśmy częścią Kingspan Group, oddziału Joris Ide w Belgii. Grupa Joris Idee zatrudnia ponad 1000 pracowników w 7 różnych krajach w 13 zakładach produkcyjnych. Ścisła współpraca w ramach Grupy Kingspan pozwala nam na podnoszenie kompetencji naszych pracowników, a także na zdobywanie cennego doświadczenia i wiedzy w zakresie nowych technologii.