Architekt prowadzący
  • Warszawa, Al. 3 Maja 2
mazowieckie, Warszawa, Al. 3 Maja 2, mazowieckie, Polska
BBGK Architekci Sp. z o.o.
10. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie projektu na wszystkich etapach projektowych
  • Nadzór nad realizacją projektu pod względem estetyki, funkcjonalności oraz zgodności z przepisami prawnymi i normami budowlanymi
  • Koordynowanie pracy zespołu projektowego oraz podwykonawców wszystkich branż (konstrukcja, IS, IE, drogi, zieleń etc.)
  • Weryfikacja kompletności i jakości przekazywanej dokumentacji projektowej
  • Odpowiedzialność za terminowe i zgodne z założeniami realizowanie projektu
  • Monitorowanie postępu prac oraz podejmowanie działań w celu rozwiązywania ewentualnych problemów/ryzyk
  • Kontakt z inwestorem oraz udział w spotkaniach projektowych
  • Pozyskiwanie protokołów przekazania i odbioru dokumentacji projektowej
  • Koordynacja postępowań i procedur urzędowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe architektoniczne
  • minimum 5 lat doświadczenia w pracy, w tym w projektach budowlanych i wykonawczych
  • doświadczenie w kierowaniu zespołem projektowym, minimum 3 lata
  • znajomość prawa budowlanego i polskich warunków technicznych
  • znajomość procedur administracyjnych
  • znajomość programu Revit będzie mile widziana
  • doświadczenie w pracy w środowisku BIM oraz umiejętność koordynacji zespołów branżowych
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz pracy zespołu
  • komunikatywność

To oferujemy

  • Udział w tworzeniu wysokiej jakości architektury
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, odpowiednie do posiadanych kwalifikacji i umiejętności
  • Możliwość przystąpienia do programu MultiSport, ubezpieczenie zdrowotne
  • Pracę w biurze na Warszawskim Powiślu

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 572
    18 690