APLIKANT RADCOWSKI
  • Katowice
Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
KNTM Kancelaria Radców Prawnych Koza Nessmann i Partnerzy
26. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:
• sporządzanie projektów pism procesowych
• sporządzenie projektów opinii i umów
• sporządzanie projektów innych pism
• prowadzenie akt spraw sądowych
• uczestniczenie w rozprawach, spotkaniach handlowych, negocjacjach, postępowaniach administracyjnych itp.
• bieżące kontakty z Klientami
• czynności administracyjne
Oferujemy:
• możliwość rozwoju zawodowego i personalnego
• pracę w doświadczonym i wykwalifikowanym zespole
• możliwość objęcia patronatem
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Wymagania:
• wpis na listę aplikantów
• dokładność i zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych zadań
• logiczne i twórcze myślenie
• umiejętność pracy w zespole
• znajomość języka angielskiego, włoskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem
• biegła obsługa pakietu MS Office
• biegła znajomość systemu informacji prawnej LEX
Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z osobami przez nas wybranymi.
Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez KNTM Kancelarię Radców Prawnych Koza Nessmann i Partnerzy spółka partnerska moich danych osobowych zawartych w CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z artykułem 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. U. UE. L. z 2016 r. Nr 119, str. 1)."

  • Praca Katowice
  • Aplikant Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    105 511
    20 291