Aplikant.
  • warszawa
Aplikant.
Warszawa, warszawa, Polska
eGospodarka.pl
24. 6. 2022

Opis stanowiska:Współpraca merytoryczna przy bieżącej obsłudze prawnej spółek będących klientami kancelarii, udzielaniu porad, wyjaśnień i sporządzanie opinii (w języku polskim i angielskim),Przygotowywanie umów i dokumentów transakcyjnych,Przygotowywanie pism procesowych i reprezentacja klientów przed sądem,Uczestnictwo w spotkaniach i rozmowach z międzynarodowymi klientami kancelarii,Analiza zmian w przepisach i orzecznictwie sądowym,Wspieranie rozwoju kancelarii. Wymagania stawiane pracownikowi:Oczekiwania: Aplikant adwokacki/radcowski I/II roku,Wiedza z zakresu prawa cywilnego, w tym prawa nieruchomości oraz prawa spółek handlowych,Pogłębiona znajomość prawa ochrony danych osobowych będzie dodatkowym atutem,Dobra znajomość języka angielskiego (min. B2),Wysoka motywacja do pracy i rozwoju zawodowego,Skrupulatność oraz staranność w wykonywaniu obowiązków. Firma oferuje: Oferujemy: Współfinansowanie kursów aplikanckich,Pracę w międzynarodowym środowisku,Kursy językowe on-line (angielski, niemiecki),Elastyczny czas pracy, Rewelacyjną atmosferę w zespole,Kartę sportową oraz ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach,Prywatną opiekę medyczną.

Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

47 071
16 327