Aparatowy Przetwórstwa Mleka
  • Opole
Opole, Opole, Opolskie, Polska
Big Jobs Sp. z o.o.
27. 9. 2024

Jesteśmy biurem pracy z siedzibą w Katowicach i oddziałem we Wrocławiu. Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej działającej w branży mleczarskiej, poszukujemy osoby na stanowisko Aparatowego Przetwórstwa Mleka. Miejsce pracy Opole.
Oferujemy: • umowę o pracę; • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia zawodowego; • pracę w systemie zmianowym, po 12 godz.; • rozbudowany pakiet świadczeń (opieka medyczna, ubezpieczenie, karta sportowa); • dofinansowanie do posiłków pracowniczych; • szkolenie wprowadzające; • pracę w nowoczesnej firmie produkcyjnej.
Zakres obowiązków: • zapewnienie prawidłowego przebiegu procesu produkcji od przyjęcia mleka, jego obróbki mechanicznej i termicznej, po przygotowanie mieszanek i obsługę mycia w systemie CIP; • raportowanie; • przeglądanie instalacji.
Wymagania: • znajomość technologi przetwórstwa mleka; • wykształcenie minimum średnie w specjalności mleczarskiej; • dyspozycyjność, umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji oraz pracy w zespole; • umiejętność obsługi komputera (Office 365); • mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w branży mleczarskiej oraz doświadczenie w pracy z systemem SAP; • znajomość języka niemieckiego oraz posiadanie prawa jazdy kat. B, będzie dodatkowym atutem.
Zachęcania do przesyłania aplikacji.
Prosimy o załączenie CV.
nr KRAZ: 27986

  • Praca Opole
  • Opole - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210