Aparatowy Przetwórstwa Mleka
  • Opole
Opole, Opole, Polska
Big Jobs Sp. z o.o.
27. 9. 2024

Jesteśmy biurem pracy z siedzibą w Katowicach i oddziałem we
Wrocławiu. Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej działającej w
branży mleczarskiej, poszukujemy osoby na stanowisko Aparatowego
Przetwórstwa Mleka
. Miejsce
pracy Opole.

Oferujemy:

  • umowę o pracę;

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia zawodowego;

  • pracę w systemie zmianowym, po 12 godz.;

  • rozbudowany pakiet świadczeń (opieka medyczna, ubezpieczenie, karta sportowa);

  • dofinansowanie do posiłków pracowniczych;

  • szkolenie wprowadzające;

  • pracę w nowoczesnej firmie produkcyjnej.

Zakres obowiązków:

  • zapewnienie prawidłowego przebiegu procesu produkcji od przyjęcia mleka, jego obróbki mechanicznej i termicznej, po przygotowanie mieszanek i obsługę mycia w systemie CIP;

  • raportowanie;

  • przeglądanie instalacji.

Wymagania:

  • znajomość technologi przetwórstwa mleka;

  • wykształcenie minimum średnie w specjalności mleczarskiej;

  • dyspozycyjność, umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji oraz pracy w zespole;

  • umiejętność obsługi komputera (Office 365);

  • mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w branży mleczarskiej oraz doświadczenie w pracy z systemem SAP;

  • znajomość języka niemieckiego oraz posiadanie prawa jazdy kat. B, będzie dodatkowym atutem.

Zachęcania do przesyłania aplikacji.

Prosimy o załączenie CV.

nr KRAZ: 27986

  • Praca Opole
  • Opole - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210