Aparatowy procesów chemicznych
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
Manbroker Sp.zo.o.
16. 11. 2022

Agencja Pracy Manbroker Sp. zo.o. (nr Kraz 8724) w związku z rozwojem firmy naszego Klienta z branży chemicznej poszukuje pracowników na stanowisko:

AP/2021/GD

Obowiązki

- obsługa aparatów dozujących, innych maszyn i urządzeń instalacji stosowanych w produkcji materiałów sypkich,
- wykonywanie podstawowych czynności konserwacyjnych
- monitorowanie procesu produkcyjnego,

Wymagania

- wykształcenie zawodowe / średnie kierunkowe (chemiczne będzie dużym atutem)
- doświadczenie w pracy na instalacjach przemysłowych - bardzo mile widziane,
- gotowość do pracy 3- zmianowej

- gotowość do podnoszenia swoich kwalifikacji,

Oferujemy

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- pracę w systemie 3-zmianowym, 4-brygadowym (dwa dni 6-14, dwa dni 14-22, dwa dni 22-6, dwa dni wolne),
- wynagrodzenie 4000 zł brutto,
- premię uznaniową za obecność – raz na kwartał
- dodatek do wynagrodzenia zasadniczego za pracę w święta i w nocy,
- dodatek do wynagrodzenia zasadniczego za pracę w godzinach nadliczbowych
- dodatek do ciepłych posiłków w okresie jesienno - zimowym
- środki ochrony indywidualnej (kaski, maski, rękawice, okulary)
- pełne wdrożenie na stanowisku pracy wraz z przyuczeniem
- codzienne wsparcie przełożonego i współpracowników.
- docelowo dla wybranych zatrudnienie w firmie naszego klienta

  • Praca Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    155 509
    22 741