Antique Apartments w Krakowie zatrudni osobę sprzątającą
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
Antique Apartments Gawor Ziobrowscysp. z o.o. sp.k.
3. 9. 2024

Antique Apartments w Krakowie poszukuje osoby sprzątającej do hotelu apartamentowego
zakres obowiązków
• sprzątanie pokoi gościnnych lub terenów ogólnodostępnych hotelu
• praca w godzinach rannych - w tygodniu, także weekendy
Nasze wymagania
• dyspozycyjność i zaangażowanie
• samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy
• wysoka kultura osobista
• pozytywne nastawienie do pracy fizycznej
• znajomość języka polskiego
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane
Oferujemy
• Stabilność zatrudnienia na podstawie umowy zlecenie
• pracę w miłym zespole
• profesjonalne narzędzia pracy
• elastyczny grafik

  • Praca Kraków
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Kraków
  • Doradca podatkowy w Polsce Kraków
  • Pracownicy uczelni w Polsce Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584