Analityk Systemów Informatycznych
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, zachodniopomorskie, Polska
TeamQuest Sp. z o.o.
20. 1. 2022
8000 - 12000 PLN

Naszym Klientem jest wiodący na rynku ogólnopolski kablowy operator telekomunikacyjny, który oferuje klientom pakiet nowoczesnych usług. Wieloletnie doświadczenie firmy, bogata oferta oraz systematyczny rozwój ugruntowały jej silną pozycję w branży.

Wymagania:

  • Praktyczna znajomość projektowania rozwiązań w systemach informatycznych.
  • Wykształcenie techniczne lub zarządzanie (preferowane kierunki informatyczne lub telekomunikacyjne).
  • Minimum dwuletnie doświadczenie w projektowaniu lub wytwarzaniu systemów informatycznych (z wykorzystaniem integracji).
  • Znajomość narzędzi CASE (np. Enterprise Architect).
  • Znajomość notacji UML.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym oraz umożliwiającym czytanie i tworzenie dokumentacji technicznej.
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
  • Pracę w firmie o wiodącej pozycji na rynku w swojej branży
  • Dofinansowanie zajęć sportowych (Karta MultiSport)
  • Dostęp do platformy kafeteryjnej

Obowiązki:

  • Analiza wymagań i optymalizacją procesów technicznych.
  • Projektowanie rozwiązań w istniejących systemach informatycznych.
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej i projektowej.
  • Współpraca z wewnętrznym zespołem IT oraz dostawcami.
  • Nadzór nad podwykonawcami i zespołem projektowym.
  • Walidacja zgodności wytworzonego rozwiązania z wymaganiami.