Analityk operacyjny (transport międzynarodowy, m/k/x*)​
  • Poznań
Poznań, Poznań, Greater Poland Voivodeship, Polska
Raben Management Services
27. 9. 2024

  • Chcesz rozwijać się w obszarze transportu międzynarodowego?
  • Masz DRIVE do MS Excel, analityki i wyciągania wniosków?
  • Znasz język angielski i chcesz pracować w międzynarodowym środowisku pracy?

Będziesz pracować ze wspaniałymi ludźmi, z którymi podzielisz się swoją ekspercką wiedzą. Razem będziecie inicjować i wdrażać ekscytujące międzynarodowe projekty oraz świętować wspólne sukcesy. Obiecujemy swobodę w działaniu, możliwość codziennego rozwoju oraz zapewniamy, że ani przez chwilę nie będziesz się z Nami nudzić. Jeśli, tak jak my, uważasz że praca zespołowa nie jest tylko hasłem, serdecznie zapraszamy! Dołącz do naszego zespołu!​

Opis stanowiska

  • Analiza danych pod kątem optymalizacji operacyjnych w obszarze transportu międzynarodowego przy użyciu MS Excel, Power Query, Power BI itp
  • Przygotowywanie analiz danych dostarczonych przez działy operacyjne
  • Umiejętność wyciągania wniosków z danych oraz proponowanie rozwiązań w oparciu o dane i raporty
  • Uczestnictwo w spotkaniach między działowych
  • Przygotowywanie analiz na potrzeby działu
  • Współpraca z innymi działami w zakresie uzupełnienia / wyjaśnienia danych niezbędnych do realizacji powierzonych obszarów analiz

Wymagania

  • Znajomość MS Excel na poziomie zaawansowanym (znajomość VBA będzie dodatkowym atutem)
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • Wysokie zdolności analityczne i umiejętność logicznego myślenia
  • Bardzo dobre zdolności analityczne (w tym doskonała znajomość Ms Excel) oraz umiejętność wyciągania wniosków z analiz
  • Znajomość procesów transportowo - logistycznych – mile widziane
  • Dokładność, nastawienie na dynamiczny rozwój, kreatywność w projektowaniu rozwiązań logistycznych, proaktywna postawa, komunikatywność, elastyczność w działaniu.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełen etat)
  • Pełne wdrożenie na stanowisko pracy
  • Zatrudnienie w siedzibie Raben Group w Robakowie k/Poznania (tryb pracy hybrydowej)
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i dalszego rozwoju zawodowego w strukturach firmy
  • Benefity m.in. karta sportowa lub bilety do kina, paczki dla pracowników, bony na święta, karty zniżkowe Lotos, karta Makro itp
  • Prywatna opieka medyczna z możliwością włączenia członków rodziny
  • Grupowe ubezpieczenie na życie

Mamy DRIVE do rozwoju!

I dlatego jako Raben Management Services wypracowujemy optymalne i nowoczesne rozwiązania wspierające wszystkie spółki Grupy Raben. Jesteśmy po to, aby rozwijać i doskonalić nasz biznes.

Tworzymy zgrany zespół złożony z najlepszych ekspertów wielu specjalizacji. Są wśród nas mistrzowie logistyki, pasjonaci transportu, cyfrowi magicy w dziale IT, specjaliści do spraw finansów, eksperci w zakresie audytu wewnętrznego, łowcy talentów w dziale HR i wirtuozi sprzedaży.

A czego u nas nie ma? Nudy! Każdy dzień to dla nas nowa przygoda i możliwości.

Dla Ciebie też? Fantastycznie! W takim razie czekamy właśnie na Ciebie!

  • Praca Poznań
  • Analityk finansowy Poznań
  • Analityk medyczny Poznań
  • Kurier (transport) Poznań
  • Specjalista ds. transportu Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210