Analityk finansowy/Młodszy analityk finansowy
  • Brzeg Dolny
Brzeg Dolny, Brzeg Dolny, dolnośląskie, Polska
Grupa Kapitałowa PCC
17. 10. 2024

analityk-finansowy-mlodszy-analityk-finansowy

Obowiązki

  • Przygotowywanie zleconych analiz finansowy
  • Budowanie modeli finansowych i sporządzanie analiz dążących do poprawy wyników finansowych Grupy
  • Raportowanie wybranych danych finansowych
  • Wsparcie oraz samodzielne przygotowywanie prognoz finansowych i zleconych opracowań
  • Kontrola realizacji planów finansowych i analiza odchyleń
  • Analiza wskaźników finansowych i biznesowych
  • Ciągła optymalizacja swojej pracy i wsparcie w optymalizacji pracy działów finansowych

Wymagania

  • Wiedza z zakresu finansów, inżynierii finansowej i rachunkowości zarządczej
  • Wykształcenie wyższe w obszarze finansów lub ekonomii
  • Wysoko rozwinięta umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętność tworzenia modeli finansowych
  • Solidne podstawy z zakresu matematyki
  • Proaktywna i otwarta postawa, oraz kreatywność w poszukiwaniu szeroko rozumianych optymalizacji
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel i doświadczenie w pracy przy analizie dużej ilości danych
  • Mile widziana znajomość systemu SAP
  • Dokładność i skrupulatność w ramach powierzonych zadań
  • Gotowość do nauki i ciągłego rozwoju swoich umiejętności
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju w ramach opracowywania ciekawych analiz i modeli finansowych
  • Możliwość poszerzania kompetencji przy realizacji zadań i wsparcie doświadczonego zespołu
  • Praca w ciekawej spółce produkcyjnej i możliwość poznania specyfiki produkcji w branży chemicznej
  • Praca w dużej, stabilnej organizacji o zasięgu międzynarodowym
  • Możliwość pracy w systemie hybrydowym
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjny pakiet socjalny (szkolenia, dofinansowanie karty MultiSport, wczasów, studiów podyplomowych, możliwość ubezpieczenia grupowego, nauki j. angielskiego)

Źródło: Pcc/Praca

  • Praca Brzeg Dolny
  • Brzeg Dolny - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    92 830
    16 889