Analityk Danych
  • Częstochowa
Częstochowa, Częstochowa, Śląskie, Polska
ViperPrint Sp. z o.o.
21. 6. 2022
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Sporządzanie raportów zarządczych i operacyjnych.
  • Weryfikowanie poprawności danych - porównanie z wielu źródeł.
  • Pobieranie i weryfikowanie danych wykorzystując systemy wewnętrzne.
  • Przygotowanie zapytań w języku SQL w celu pozyskiwania danych do raportów cyklicznych i ad-hc zgodnie z wymaganiami zarządzających.

WYMAGANIA:
  • Doświadczenie w pracy w BI / biznesie / analityce danych.
  • Dobra znajomość SQL.
  • Doskonała znajomość MS Office.
  • Wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne lub informatyczne).
  • Doświadczenie w przetwarzaniu i analizie (SQL/Python) dużych zbiorów danych. - mile widziane.
  • Wiedza związaną z wizualizacją danych (Power BI) - mile widziana.
  • Umiejętności analitycznego myślenia oraz zdolności syntetyzowania informacji.
  • Dokładność, zaangażowanie i proaktywna postawa.
  • Bardzo dobra organizacja i planowanie pracy.
  • Poczucie odpowiedzialności za dostarczone dane.

OFERUJEMY:
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Praca w modelu hybrydowym.
  • Długofalową współpracę w przyjaznej atmosferze - środowisko niekroporacyjne.
  • Brak dress-codeu.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Benefity: ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna.
  • Samodzielny wybór metod i sposobów realizacji działań, aby uzyskać oczekiwane efekt, przy jednoczesnym wsparciu merytorycznym doświadczonego Przełożonego.