Analityk Biznesowy
  • Poznań
Poznań, Poznań, Greater Poland Voivodeship, Polska
Raben Management Services
23. 9. 2024
Informacje o stanowisku

  • Posiadasz zaawansowaną wiedzę z zakresu MS Excel?
  • Masz DRIVE do analizy danych biznesowych?
  • Chcesz współpracować z zespołami operacyjnymi oraz tworzyć kalkulacje kosztowe do projektów w Grupie Raben?

Jeżeli na wszystkie z powyższych pytań odpowiedziałeś/łaś twierdząco weź udział w rekrutacji! Będziesz pracował/a ze wspaniałymi ludźmi, z którymi podzielisz się swoją ekspercką wiedzą. Razem będziecie inicjować i wdrażać międzynarodowe projekty oraz świętować wspólne sukcesy. Jeśli, tak jak my, uważasz że praca zespołowa nie jest tylko hasłem, serdecznie zapraszamy.​ Masz szansę dołączyć do zespołu, który nieustannie się rozwija! Jeśli chcesz podnosić swoje analityczne zdolności razem z Nami​ - wyślij swoje CV ​już dziś! ​

Opis stanowiska

  • Analiza wolumenowa i biznesowa przepływów transportowych z wykorzystaniem modeli matematycznych i metod statystycznych
  • Wykonywanie kalkulacji kosztowych i tworzenie ofert cenowych do globalnych projektów z zakresu transportu
  • Tworzenie, modyfikacje, utrzymywanie oraz szkolenia z narzędzi kalkulacyjnych (kalkulatorów sprzedażowych) na potrzeby Spółek Grupy Raben
  • Wykorzystanie zaawansowanych umiejętności w programie Excel, w tym pisanie w języku VBA, w celu zautomatyzowania i usprawnienia procesów analizy danych
  • Administracja bazy kosztowej
  • Aktywna współpraca z zespołami wielofunkcyjnymi oraz osobami zarządzającymi w Grupie Raben w celu wypracowania najkorzystniejszej oferty
  • Współudział w zarządzaniu transportowym procesem przetargowym
  • Wykorzystanie Qlik do raportowania i analizy danych w celu wsparcia procesu decyzyjnego

Wymagania

  • Znajomość MS Excel na poziomie eksperta (znajomość VBA będzie dodatkowym atutem)
  • Zaawansowana znajomość j. angielskiego (używany na co dzień w pracy)
  • Komunikatywna znajomość j. niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • Wykształcenie logistyczne będzie dodatkowym atutem (mile widziani studenci ostatnich lat studiów)
  • Doświadczenie w pracy z dużymi zbiorami danych liczbowych oraz prowadzenia kilku złożonych projektów jednocześnie
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z systemami BI typu Qlik, oraz znajomość podstaw SQL i PL/SQL
  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne, umiejętność logicznego myślenia oraz wyciągania wniosków z analiz, umiejętność interpretacji danych i ich wizualizacji w Power Point, samodzielność w działaniu, skrupulatność, komunikatywność, nastawienie na współprace w zespole.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie​ (umowa o pracę) w międzynarodowym zespole
  • Rozwój w wybranym kierunku specjalizacji w ramach Grupy Raben dzięki m.in. ścieżkom rozwoju, szkoleniom oraz awansom i promocji między działowej
  • Wynagrodzenie zasadnicze oraz system premiowy
  • Dostęp do nowoczesnej technologii Business Intelligence
  • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego i/lub niemieckiego (nauka za pośrednictwem platformy eTutor)
  • Pakiet szkoleń wewnętrznych dopasowanych do indywidualnych potrzeb oraz stanowiska pracy
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty sportowej, ubezpieczenie grupowe, ubezpieczenie na życie dla pracowników i ich rodzin, promocje związane z turystyką i sportem na platformie MyBenefit, zniżki na zakup paliwa na wybranych stacjach benzynowych).

Mamy DRIVE do rozwoju!

I dlatego jako Raben Management Services wypracowujemy optymalne i nowoczesne rozwiązania wspierające wszystkie spółki Grupy Raben. Jesteśmy po to, aby rozwijać i doskonalić nasz biznes. Tworzymy zgrany zespół złożony z najlepszych ekspertów wielu specjalizacji. Są wśród nas mistrzowie logistyki, pasjonaci transportu, cyfrowi magicy w dziale IT, specjaliści do spraw finansów, eksperci w zakresie audytu wewnętrznego, łowcy talentów w dziale HR i wirtuozi sprzedaży.

A czego u nas nie ma? Nudy! Każdy dzień to dla nas nowa przygoda i możliwości.

Dla Ciebie też? Fantastycznie! W takim razie czekamy właśnie na Ciebie!

  • Praca Poznań
  • Analityk finansowy Poznań
  • Analityk medyczny Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836