Analityk/Analityczka Systemowy/Systemowa
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Gdańsk
Nest Bank S.A.
29. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Widełki:

20 160 - 27 720 PLN netto / miesiąc (B2B)

Zakres obowiązków:

-       Analiza procesów i wymagań biznesowych i przekładanie ich na specyfikacje techniczne dla nowych i zmienianych funkcjonalności

-       Przygotowywanie analizy systemowej oraz projektu technicznego dla zgłaszanych zmian

-       Świadczenie wsparcia merytorycznego w realizowanych projektach oraz dostarczanie specyfikacji do zadań programistycznych

-       Analiza i wspomaganie procesu usuwania stwierdzonych nieprawidłowości w danych oraz pracy systemów informatycznych

-       Współpraca oraz konsultacje propozycji rozwiązań z biznesowymi właścicielami projektów oraz z zespołem IT, w tym proponowanie optymalizacji

-       Wsparcie testów wprowadzanych zmian/rozwiązań

Oferujemy:

•            Przyjazny proces on-boardingu. Wsparcie buddy’iego w pierwszych tygodniach pracy

•            Pracę w fajnym zespole, który na co dzień wspiera i chętnie dzieli się wiedzą

•            Możliwość udziału w inicjatywach i projektach wewnętrznych, konkursach dla pracowników oraz imprezach integracyjnych,

•            Warunki zatrudnienia: kontakt B2B, praca w trybie zdalnym

Wymagania:

-       Posiadasz minimum 3-letnie doświadczenie w pracy związanej z analizą systemową oraz projektowaniem rozwiązań informatycznych w sektorze bankowym lub finansowym

-       Potrafisz tworzyć dokumentację opisującą wymagania biznesowe i systemowe

-       Swobodnie poruszasz się w SQL

-       Znasz notacje UML, relacyjne bazy danych oraz technologie webowe

-       Znasz metodologie rozwoju oprogramowania i wszystkich aspektów cyklu życia oprogramowania

-       Posiadasz umiejętność analitycznego i logicznego myślenia oraz samodzielnie rozwiązujesz problemy

-       Jesteś osobą komunikatywną, z łatwością nawiązujesz dobry kontakt z klientem wewnętrznym

-       Znasz język angielski

Mile widziane:

-       Znajomość Enterprise Architect / Draw.io,

-       Praktyczna znajomość środowiska pracy opartego Agile,

-       Znajomość zagadnień związanych z mikroserwisami i architekturą sterowaną zdarzeniami,

-       Doświadczenie w pracy przy wdrożeniach projektów chmurowych,

-       Znajomość narzędzi takich jak Confluence czy Azure DevOps.

  • Praca Warszawa
  • Analityk medyczny Warszawa
  • Analityk finansowy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    105 511
    20 291