Analityk Analityczka Systemowy Systemowa
  • Poznań
Poznań, Poznań, Greater Poland Voivodeship, Polska
Nest Bank
27. 9. 2024

Zakres obowiązków: Analiza procesów i wymagań biznesowych i przekładanie ich na specyfikacje techniczne dla nowych i zmienianych funkcjonalności Przygotowywanie analizy systemowej oraz projektu technicznego dla zgłaszanych zmian Świadczenie wsparcia merytorycznego w realizowanych projektach oraz dostarczanie specyfikacji do zadań programistycznych Analiza i wspomaganie procesu usuwania stwierdzonych nieprawidłowości w danych oraz pracy systemów informatycznych Współpraca oraz konsultacje propozycji rozwiązań z biznesowymi właścicielami projektów oraz z zespołem IT, w tym proponowanie optymalizacji Wsparcie testów wprowadzanych zmian/rozwiązań Nasze wymagania: Posiadasz minimum 3-letnie doświadczenie w pracy związanej z analizą systemową oraz projektowaniem rozwiązań informatycznych w sektorze bankowym lub finansowym Potrafisz tworzyć dokumentację opisującą wymagania biznesowe i systemowe Swobodnie poruszasz się w SQL Znasz notacje UML, relacyjne bazy danych oraz technologie webowe Znasz metodologie rozwoju oprogramowania i wszystkich aspektów cyklu życia oprogramowania Posiadasz umiejętność analitycznego i logicznego myślenia oraz samodzielnie rozwiązujesz problemy Jesteś osobą komunikatywną, z łatwością nawiązujesz dobry kontakt z klientem wewnętrznym Znasz język angielski Mile widziane: Znajomość Enterprise Architect / Draw.Io, Praktyczna znajomość środowiska pracy opartego Agile, Znajomość zagadnień związanych z mikroserwisami i architekturą sterowaną zdarzeniami, Doświadczenie w pracy przy wdrożeniach projektów chmurowych, Znajomość narzędzi takich jak Confluence czy Azure DevOps. To oferujemy Przyjazny proces on-boardingu. Wsparcie buddy’iego w pierwszych tygodniach pracy Pracę w fajnym zespole, który na co dzień wspiera i chętnie dzieli się wiedzą Pracę w trybie zdalnym

  • Praca Poznań
  • Analityk finansowy Poznań
  • Analityk medyczny Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210