Analityk
  • Gdańsk
Analityk
Gdańsk, Gdańsk, Pomeranian Voivodeship, Polska
Eurocash S.A.
27. 9. 2024

Grupa Eurocash to krajowy lider w hurtowej dystrybucji produktów spożywczych, chemii gospodarczej, alkoholu i wyrobów tytoniowych (FMCG).

Dział Business Intelligence wspiera negocjatorów działu zarządzania kategoriami oraz dział marki własnej. Dostarczamy informacje niezbędne w podejmowaniu strategicznych decyzji i realizacji bieżących celów. Dzięki ciągłej optymalizacji procesów analizy danych i monitorowaniu oczekiwań współpracowników dążymy do  zwiększania efektywności własnej oraz całego zespołu.

JESTEŚ CIEKAWY/A, JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁA TWOJA PRACA? TWOJE ZADANIA TO:

  • Monitorowanie realizacji celów jakościowych i ilościowych oraz analiza odchyleń.
  • Automatyzacja i rozwój raportowania w PBI, budowanie modeli danych.
  • Budowanie i optymalizacja raportowania bazującego na danych zewnętrznych.
  • Wsparcie analizą danych negocjatorów w procesach negocjacyjnych.
  • Przygotowanie analiz warunków handlowych.
  • Uczestniczenie w procesie realizacji strategii Działu Marki Własnej.
  • Ścisła współpraca z działami wewnątrz firmy (m.in. księgowość, marketing), działami analiz w innych jednostkach biznesowych Grupy Eurocash a także udział w projektach z IT oraz Data Office.

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU, JEŚLI:

  • Posiadasz min. rok doświadczenia w pracy na stanowisku o profilu analitycznym.
  • Lubisz pracę z dużą ilością danych pochodzących z różnych źródeł a systematyzowanie i ich interpretacja nie są dla Ciebie problemem.
  • Masz łatwość w rozumieniu procesów biznesowych i przekładania ich na świat danych i analiz.
  • Wychodzisz z inicjatywą widząc obszar do optymalizacji i masz odwagę do proponowania nowych rozwiązań.
  • Możesz pochwalić się praktyczną znajomością MS Excel, dodatków Power (ekspert), Power BI, SQL, SAP.
  • Posiadasz umiejętność zarządzania czasem i potrafisz określać priorytety.
  • Jesteś komunikatywny i otwarty na współpracę z różnymi działami w firmie.

DODATKOWO OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę, premię kwartalną uzależnioną od realizacji celów,
  • Pracę 100% zdalną,
  • Zróżnicowane formy rozwoju własnych kompetencji: dostęp do Akademii Umiejętności Eurocash (szkolenia online, e-learningi), dostęp do biblioteki firmowej, ciągła wymiana wiedzy w zespole,
  • Rozbudowany pakiet świadczeń socjalnych w tym m.in.: karta sportowa, opieka medyczna, bony oraz paczki świąteczne, konkursy, platforma well-beingowa (konsultacje z dietetykiem, trenerem personalnym, psychologiem, pakiet badań w DIAGNOSTYKA, nauka języków, aplikacja Legimi oraz aplikacje wspierające samorozwój i dobrostan psychiczny).
  • Jesteśmy Sygnatariuszem Karty Różnorodności. U nas liczą się kompetencje, dlatego każdy ma równe szanse.

  • Praca Gdańsk
  • Analityk finansowy Gdańsk
  • Analityk medyczny Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210