Aktor
  • Łódź
Aktor
Łódź, Łódź, Województwo łódzkie, Polska
Agencja Artystyczna Proculture
16. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Stanowisko:

Prowadzący/ Aktor - audycje umuzykalniające.

Wynagrodzenie 100 - 200 zł/ godzinę.

Opis stanowiska:

- Jako prowadzący audycje umuzykalniające dla dzieci, będziesz odpowiedzialny/a za prowadzenie interaktywnych zajęć z wykorzystaniem muzyki;

- Twoim głównym celem będzie stymulowanie rozwoju muzycznego oraz edukacyjnego dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

- Zajęcia będą odbywały się z przedszkolach i szkołach.

- Współpraca z zespołem edukatorów i animatorów oraz koordynatorem

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym
  • Umiejętności aktorskie
  • Znajomość podstawowych technik muzycznych oraz różnych instrumentów.
  • Umiejętność tworzenia i realizacji programów zajęć umuzykalniających.
  • Kreatywność w dostosowywaniu zajęć do potrzeb i preferencji dzieci.
  • mile widziane wykształcenie artystyczne muzyczne lub aktorskie
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.- Dobra organizacja czasu pracy
  • prawo jazdy kategorii B
  • własny samochód

Oferujemy:

- Umowę o dzieło/ zlecenie/ b2b

- Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji.

- Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie

- Pracę w przyjaznej atmosferze, gdzie liczy się pasja i zaangażowanie

Jeżeli jesteś pozytywnie nastawiony/a do pracy z dziećmi, masz zdolności muzyczne i lubisz inspirować innych, aplikuj już teraz!

Czekamy właśnie na Ciebie i Twoje pomysły, które wprowadzą dzieci w świat muzyki

Kontakt z wybranymi kandydatami odbywać się będzie w trakcie trwania rekrutacji.

Agencje Artystyczna Proculture NIP: 886 291 33 17 ul Sikorskiego 111/314 66-400 Gorzów Wielkoposlki

  • Praca Łódź
  • Aktor Łódź
  • Aktor głosowy Łódź
  • Aktor dziecięcy Łódź
  • Mim (aktor) Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 123
    20 838