Agent Wynajmu / Rental Sales Agent
  • Kraków
Kraków, Kraków, Lesser Poland Voivodeship, Polska
Avis Budget Group
6. 2. 2024

Miejsce pracy: Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Bezpośrednia obsługa Klienta w zakresie rezerwacji i wynajmu samochodu
  • Sprzedaż produktów dodatkowych oferowanych przez firmę
  • Wprowadzanie danych na temat m.in. rezerwacji, wynajmów i floty do wewnętrznych systemów firmy ABG
  • Przyjmowanie i sprawdzanie samochodów po wynajmie
  • Weryfikacja zwracanych pojazdów pod względem wymaganych przeglądów i uszkodzeń, rejestrowanie wykrytych szkód
  • Kontrola czystych samochodów przygotowanych do wynajmu zgodnie z panującymi procedurami
  • Transfery pojazdów w obrębie województwa

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat. B
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Uśmiech i zaangażowanie

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie z realną możliwością przejścia na umowę o pracę
  • Praca w przyjaznej atmosferze
  • Wynagrodzenie na poziomie 31 pln brutto/h plus miesięczny bonus
  • Grafik ustalany jest elastycznie w godzinach: pon-pt 7-23, sb 8-20, nd 8-23

Benefity

  • elastyczny czas pracy
  • kawa / herbata

Avis Budget Group jest wiodącym dostawcą rozwiązań w zakresie wynajmu samochodów, obsługującym jedne z najbardziej rozpoznawalnych marek globalnych, takich jak Avis i Budget, pod którymi działa ponad 11 000 punktów wynajmu w około 180 krajach na całym świecie, a także Zipcar, która jest marką wiodącej światowej sieci wspólnego użytkowania samochodów (car sharing) posiadającej ponad 775 000 członków

  • Praca Kraków
  • Agent celny Kraków
  • Agent nieruchomości Kraków
  • Agent ubezpieczeniowy Kraków
  • Agent literacki Kraków
  • Agent firmy inwestycyjnej Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    162 430
    23 659