Agent nieruchomości / Real Estate Agent
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
homfi
30. 10. 2022

Cześć! Nazywamy się homfi i... jesteśmy najlepszą agencją nieruchomości w Polsce w

latach 2019, 2021 i 2023!

Od 2011 roku nieustannie wyznaczamy drogi rozwoju dla całej naszej branży.

Inspirujemy do niezbędnych zmian. Tworzymy pionierskie metody i narzędzia.

Rozwijamy się najszybciej w Polsce. Nasz zespół liczy aktualnie ponad 250 agentów

nieruchomości i ekspertów wspierających na co dzień ich pracę.

Wszystko, co robimy w homfi, opiera się na czterech wartościach:

Energii, która pozwala nam być o krok przed oczekiwaniami klientów i standardami rynku.

Inwencji, dzięki której rozwijamy nasze usługi i ułatwiamy do nich dostęp, wprowadzając kolejne wygodne i nowoczesne rozwiązania.

Odpowiedzialności za najważniejsze decyzje klientów w kluczowych momentach ich życia.

Determinacji, by każdego dnia szukać nowych dróg i nowych wyzwań. By stawać się lepszym.

Brzmi dobrze? Dołącz do nas! Obiecujemy, że będzie ciekawie!

Twój zakres obowiązków:

  • pośrednictwo w transakcjach sprzedaży oraz wynajmu nieruchomości,
  • oferowanie innych komplementarnych usług, np. projektowanie wnętrz i zarządzanie najmem nieruchomości,
  • współpracowanie z innymi agentami, deweloperami, architektami, zarządcami nieruchomości, fotografami,
  • prowadzenie marketingu nieruchomości zgodnie z indywidualną strategią,
  • przygotowywanie profesjonalnych ofert oraz prowadzenie prezentacji nieruchomości,
  • negocjowanie umów,
  • branie udziału w profesjonalnych szkoleniach,
  • uczestniczenie w procesie planowania i rozwoju firmy,
  • utrzymywanie trwałych i dobrych relacji z klientami,
  • zarabianie bardzo dużych pieniędzy dostarczając jakość klientom.

Nasze wymagania:

  • kreatywność, zaangażowanie i niesłabnący zapał,
  • przedsiębiorczość,
  • umiejętność współpracy z zespołem,
  • doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta,
  • sprawne zarządzanie czasem własnym,
  • umiejętność skutecznej komunikacji,
  • samodzielne rozwiązywanie problemów i elastyczność w działaniu,
  • odpowiedzialność za wykonywane obowiązki i ich efekty,
  • sprawna obsługa pakietu Office,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • wysoka kultura osobista,
  • silna samodyscyplina.

To oferujemy:

  • współpracę z najlepszym biurem nieruchomości w Polsce według Otodom,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, umowę zlecenie lub B2B,
  • pełne wdrożenie do zawodu agenta nieruchomości,
  • wsparcie mentorsko-coachingowe,
  • profesjonalny sprzęt i narzędzia, m.in. tablet, smartfon, komputer, systemy
  • informatyczne i dużo więcej,
  • zajęcia z języka angielskiego,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • kartę MultiSport,
  • atrakcyjne wynagrodzenie bez żadnych limitów,
  • eventy integracyjne,
  • prestiżowe, nowoczesne biuro w centrum miasta,
  • innowacyjne rozwiązania do obsługi klienta i nieruchomości,
  • profesjonalne szkolenia, warsztaty oraz e-learning,
  • wsparcie 100-osobowego back office,
  • wsparcie Contact Center w umawianiu spotkań pozyskowych i wprowadzaniu każdego klienta do CRM,
  • pracę w oparciu o autorski i innowacyjny model skutecznego sprzedawania nieruchomości.

Dołącz do nas, gdziekolwiek jesteś!

Dołącz do jednego z naszych oddziałów w 12 największych miastach Polski.

Będziesz pracować w modnej i komfortowej przestrzeni biurowej. Siłownia, strefa

chilloutu, coffee point? Nasze nowoczesne biura to nie tylko wygodna przestrzeń

do pracy, ale też miejsce relaksu i regeneracji.

Mieszkasz w mieście, w którym nie mamy oddziału? To nic, nadal możesz być

agentem homfi! Pracuj z miejsca, które znasz, w którym żyjesz i masz

wypracowane kontakty.

Nowoczesna platforma szkoleń online dostępna 24/7, wsparcie zespołu przy

wdrożeniu praktycznym, dostęp do wszystkich narzędzi i procesów. Zapewnimy Ci

wszystko, co potrzebne do skutecznego działania. A gdy zechcesz odwiedzić nas

osobiście, drzwi do naszego biura będą dla Ciebie zawsze otwarte.

  • Praca Warszawa
  • Agent nieruchomości Warszawa
  • Agent ubezpieczeniowy Warszawa
  • Agent celny Warszawa
  • Agent literacki Warszawa
  • Administrator nieruchomości Warszawa
  • Zarządca nieruchomości Warszawa
  • Agent firmy inwestycyjnej Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    137 071
    20 093