Agent Nieruchomości / Doradca ds. Nieruchomości
  • Kraków
Kraków, Kraków, Lesser Poland Voivodeship, Polska
Talentico
27. 9. 2024

 Poszukujemy Skutecznych i Ambitnych Doradców ds. Nieruchomości!

Na zlecenie naszego klienta – dynamicznie rozwijającej się agencji nieruchomości z 26 oddziałami w Polsce – poszukuje ambitnych i zmotywowanych osób na stanowisko Agenta Nieruchomości / Doradcy ds. Nieruchomości w Krakowie i Katowicach!

 Dlaczego warto? Praca w tej agencji nieruchomości to nie tylko stabilne zatrudnienie, ale również możliwość ciągłego rozwoju i budowania relacji z klientami przy wsparciu najnowszych narzędzi technologicznych. Twoje zarobki zależą od Twojego zaangażowania – im więcej transakcji, tym większe wynagrodzenie!

 Co oferujemy?

  • Rozbudowaną bazę Klientów: nie znajdziesz tego nigdzie indziej! Dzięki współpracy z Partnerami w branży finansowej i ubezpieczeniowej świadczymy dla Twojego klienta kompleksową obsługę.
  • Dostęp do nieruchomości z segmentu rynku pierwotnego
  • Narzędzia i system CRM: Dzięki zaawansowanemu systemowi CRM, Twoje działania sprzedażowe będą jeszcze bardziej efektywne. Zarządzanie klientami, monitorowanie transakcji i planowanie działań marketingowych stanie się proste i intuicyjne. Możesz w całości poświęcić się temu co potrafisz najlepiej - wspieraniem swoich Klientów na każdym kroku sprzedaży nieruchomości lub kupna wymarzonego domu. A firma dostarczy Tobie narzędzia, dzięki którym będziesz pracować wygodniej i efektywniej.
  • Elastyczny model współpracy: Możesz pracować na kontrakcie B2B lub umowie zlecenie – wybór należy do Ciebie!
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: Jedne z najwyższych stawek prowizyjnych na rynku, z możliwością zarobków nawet do 25 000 PLN.
  • Narzędzia sprzedażowe: Wirtualne spacery, plany mieszkań i nowoczesne technologie – wszystko, czego potrzebujesz, aby działać efektywnie.
  • Zaawansowane wsparcie marketingowe: Dzięki profesjonalnym materiałom graficznym i systemowi CRM będziesz zawsze widoczny/a.
  • Rozwój zawodowy: Regularne spotkania z mentorem oraz możliwość uczestnictwa w szkoleniach pozwolą Ci na stałe podnoszenie swoich kwalifikacji, zarówno w zakresie sprzedaży, jak i rozwoju osobistego.

Narzędzia i wsparcie, które otrzymasz, sprawią, że Twoja praca będzie bardziej efektywna, a sukcesy w sprzedaży – łatwiejsze do osiągnięcia!

Twoje zadania:

  • Prowadzenie pełnego cyklu sprzedaży i wynajmu – od pierwszego kontaktu z klientem aż po finalizację transakcji. Będziesz towarzyszyć swoim klientom na każdym kroku.
  • Organizowanie prezentacji – Twoją rolą będzie zorganizowanie spotkań i prezentacji nieruchomości, w taki sposób, by klienci zobaczyli pełny potencjał miejsca.
  • Negocjacje – sprawnie poprowadzisz rozmowy, pomagając wypracować najlepsze warunki transakcji – zarówno dla sprzedających, jak i kupujących.
  • Zamykanie transakcji – z sukcesem doprowadzisz do finalizacji sprzedaży lub wynajmu, dbając o to, by klient czuł pełne wsparcie i profesjonalizm na każdym etapie.

Twoim zadaniem będzie poprowadzenie klienta od początku do końca – z pełnym profesjonalizmem, energią i zaangażowaniem, tak by proces kupna, sprzedaży lub wynajmu był dla niego jak najprostszy i najprzyjemniejszy.

Jakich osób szukamy?

  • Ambitnych – stawiających przed sobą wysokie cele i zaangażowanych w ich realizację, zorientowanych na sukces.
  • Pełnych energii: Praca w nieruchomościach wymaga zaangażowania, wytrwałości i entuzjazmu. Jeśli masz pozytywne podejście i z łatwością nawiązujesz relacje z ludźmi, to miejsce dla Ciebie
  • Zorganizowanych – umiejących skutecznie planować swoją pracę, by każdego dnia realizować zadania na najwyższym poziomie.
  • Samodzielnych – takich, które potrafią wziąć inicjatywę w swoje ręce i sprawnie zarządzać swoim czasem, dążąc do osiągania celów.
  • Rzetelnych: Szukamy ludzi, którzy cenią odpowiedzialność i transparentność w działaniu. W naszej pracy zaufanie to podstawa, zarówno w relacjach z zespołem, jak i klientami.
  • Otwartych – gotowych na nowe doświadczenia, chętnych do nauki i rozwoju w dynamicznej branży nieruchomości.
  • Kontaktowych – swobodnie nawiązujących relacje, budujących zaufanie, które jest kluczowe w pracy z klientami.
  • Komunikatywnych – wyrażających się jasno i precyzyjnie, zarówno w mowie, jak i piśmie, co pozwala na skuteczną współpracę.
  • Pełnych entuzjazmu – podchodzących do wyzwań z pozytywną energią, która napędza do działania i zdobywania nowych szczytów.

Jeśli czujesz, że to o Tobie – wyślij swoje zgłoszenie! To Twoja szansa na rozwój w dynamicznej branży nieruchomości.

 Proces rekrutacji:

  1. Screen z agencja rekrutacyjną - Skontaktujemy się z Tobą, aby poznać Twoje doświadczenie i oczekiwania.
  2. Pierwsza rozmowa z agencją rekrutacyjną - Podczas rozmowy bliżej poznamy Twoje motywacje i umiejętności, które będą kluczowe w tej roli. To doskonała okazja, by dowiedzieć się więcej o ofercie i zadać pytania.
  3. Rozmowa z Menedżerem - Omówimy szczegóły stanowiska, zadania oraz portfel klientów. To moment na finalne ustalenia.
  4. Witaj w zespole!

Zainteresowany/a? Aplikuj teraz i dołącz do dynamicznie rozwijającej się agencji nieruchomości!

  • Praca Kraków
  • Agent nieruchomości Kraków
  • Administrator nieruchomości Kraków
  • Zarządca nieruchomości Kraków
  • Doradca Kraków
  • Agent ubezpieczeniowy Kraków
  • Agent celny Kraków
  • Agent literacki Kraków
  • Doradca restrukturyzacyjny Kraków
  • Doradca finansowy Kraków
  • Doradca ubezpieczeniowy Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210