Agent ds. Wsparcia Operacji
  • Łomianki
Łomianki, Łomianki, mazowieckie, Polska
Fedex Express Poland Transportation Sp. z o.o.
17. 10. 2024

25_92921AB829A26159DD0266A444AF0B4A

Obowiązki

  • współpraca w zespole celu osiągania wysokiej jakości pracy biura

  • monitorowanie historii przesyłek i wyjaśnianie niezgodności

  • obsługa Klientów (telefoniczna, mailowa i bezpośrednio w oddziale) z dbałością o poziom ich satysfakcji i standardy pracy

  • przygotowanie raportów i zestawień

  • obsługa serwisu dokumentów zwrotnych

  • rozliczanie przesyłek za pobraniem i faktur gotówkowych

Wymagania

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • zaangażowanie i nastawienie na realizację zadań

  • umiejętność współpracy z podwykonawcami

  • umiejętności pracy w zespole oraz szybkiego uczenia się

  • dobra obsługa komputera oraz pakietu MS Office

  • mile widziana znajomość j. angielskiego na poziomie min. A2

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do karty Multisport/MyBenefit , platforma do nauki języka angielskiego

  • nagrody jubileuszowe

  • Program Wsparcia Pracowników - bezpłatne i poufne doradztwo dla pracowników i ich najbliższych w kwestiach prawnych, finansowych i psychologicznych

  • dofinansowanie do nauki

  • wsparcie w działaniach rozwojowych

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • praca w godzinach 15:00-23:00

Źródło: Fedex/Praca

  • Praca Łomianki
  • Agent ubezpieczeniowy Łomianki
  • Łomianki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    91 373
    16 776