Agency Team Leader
  • Poznań
Poznań, Poznań, Województwo wielkopolskie, Polska
Grupa Blix
24. 9. 2024

Jako Grupa Blix rozwijamy najpopularniejsze aplikacje zakupowe w Polsce – BLIX, Zdrowe Zakupy i Qpony, z których korzysta ponad 6 mln smart shopperów. Rozwijamy rynek reklamy mobilnej, wspierając sprzedaż wiodących marek FMCG, producentów i sieci handlowych. Jesteśmy również obecni na rynkach ukraińskim oraz rumuńskim i planujemy dalszą ekspansję.

Szukamy osoby, która z sukcesem budowała i zarządzała zespołem sprzedażowym współpracującym z branżą FMCG. Doskonale zna rynek reklamy mobilnej oraz digital marketingu. Świat domów mediowych i agencji nie jest jej obcy. Jest zmotywowana do działania oraz cały czas chętnie rozwija swoje umiejętności.

PRACA ZDALNA / WARSZAWA

NA WYNAGRODZENIE: 13 000 - 15 000 + PREMIA brutto / UoP netto / B2B

Zadania:

  • Współtworzenie i realizowanie strategii sprzedaży zespołu współpracującego z domami mediowymi i agencjami.
  • Planowanie oraz egzekucja planu sprzedażowego wspólnie z członkami zespołu.
  • Delegowanie i nadzorowanie zadań członków zespołu.
  • Wspieranie pracowników zarówno w codziennych działaniach, jak i długofalowym rozwoju.
  • Zawieranie umów z klientami i negocjowanie ich warunków.
  • Pozyskiwanie nowych klientów biznesowych, a następnie budowanie z nimi pozytywnych relacji (m.in. spotkania F2F, webinary, konferencje).
  • Utrzymywanie dobrych kontaktów z obecnymi klientami (prowadzenie spotkań stacjonarnych w Warszawie).
  • Tworzenie treści edukacyjnych i edukowanie (prezentacje/webinary) klientów w zakresie wiedzy o branży FMCG, retail w kontekście narzędzi mobile marketingu.
  • Efektywne analizowanie danych/raportów, umiejętność wyciągania z nich wniosków i adekwatne reagowanie.
  • Raportowanie działań i wyników zespołu do managerów wyższego szczebla.
  • Udział w eventach branżowych między innymi: Forum IAB, Fresh Talents, Power of Brands, IAB MIxx Awards.

Wymagania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w podobnej roli w szybko rosnącej firmie mediowo-technologicznej.
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w budowaniu i zarządzaniu zespołem sprzedaży współpracującym z domami mediowymi, agencjami i/lub klientami bezpośrednimi (preferowana sprzedaż mediów).
  • Doświadczenie w prezentacjach dla wyższej kadry zarządzającej.
  • Znajomość rynku reklamy internetowej (formaty reklamowe, modele rozliczeń, cenniki).
  • Umiejętność analizy danych oraz przygotowywania raportów.
  • Udokumentowane sukcesy w osiąganiu celów sprzedażowych.
  • Znajomość i doświadczenie w pracy z narzędziami typu CMR.
  • Chęć do rozwoju i nauki o produktach reklamy digital i rynków fmcg/ retail.
  • Otwartość na różne opinie, pomysły i chęć testowania nowych rozwiązań.

Umiejętności miękkie:

  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne.
  • Umiejętność budowania relacji i negocjacji.
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji.
  • Umiejętność przyjmowania i dawania konstruktywnego feedbacku.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz w warunkach wymagających sprawnych, trafnych decyzji.

Rzeczy, o których powinieneś(-aś) wiedzieć:

  • Pracujemy zdalnie, jednak w przypadku działu Sales oczekujemy również możliwości okazjonalnej pracy stacjonarnej z Warszawy ze względu na współpracę z klientami
  • Pracujemy w elastycznych godzinach, równocześnie chcemy, żebyś był dostępny(-a) w Core Hours (10.00 - 15.00).
  • Pracujemy nad rozwojem własnych produktów/aplikacji, dlatego zależy nam na osobach, które mają drive i chcą wygrywać budując sukces rozwijanej in-house marki.
  • Komunikujemy się głównie na Slacku, do spotkań wykorzystujemy Google Meet.

Wynagrodzenie i benefity:

  • Dowolna forma zatrudnienia.
  • Multisport, Luxmed, Ubezpieczenie NN.
  • Integracje ogólnofirmowe (2 razy do roku) i zespołowe (zależnie od chęci zespołu).
  • Bonusy okolicznościowe z okazji ślubu dla par dwu- i jednopłciowych, narodzin dziecka oraz wyprawka dla adoptowanego zwierzęcia.

Proces rekrutacji:

  • Wysyłasz do nas swoje CV.
  • Analizujemy Twoje dokumenty.
  • Rozmawiamy! Screening z Rekruterką - Pauliną. Spotkanie odbywa się na Google Meet i trwa około 45 min, w tym Ty czasie poznasz Grupę Blix, a my lepiej poznamy Ciebie.
  • Realizujesz zadanie - otrzymasz od nas zadanie, które pozwoli nam ocenić Twoje umiejętności oraz wiedzę. Czas na jego wykonanie to 3 dni.
  • Spotkanie z Hiring Managerem - Łukaszem Moszyńskim. Na tym spotkaniu zostanie omówione zadanie i pojawią się dodatkowe pytania weryfikujące Twoje doświadczenie i umiejętności. Ten etap trwa około 1h.
  • Spotkanie z Vice-President - Marcinem Lenkiewiczem - ostatni etap, który potrwa około 45 min. Nasz końcowy check przed podjęciem ostatecznej decyzji (etap, który może odbyć się stacjonarnie w Warszawie).
  • Nasz feedback dla Ciebie.
  • Rozpoczynamy współpracę!

Zobacz, co robimy jako Grupa Blix! https://grupablix.pl/

  • Praca Poznań
  • Team leader Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836