Administrator zamówień z językiem francuskim
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
Grafton Recruitment Sp. z o.o.
23. 9. 2022
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

5-6-68397Wynagrodzenie: 6200 - 6500 PLN

Dla naszego klienta, globalnej firmy logistycznej, poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalista w dziale zamówień z jezykiem francuskim

Jeśli chciał(a)byś zdobyć swoje pierwsze doświadczenie w międzynarodowej firmie, ta oferta jest również dla Ciebie.

Zakres obowiązków:
- wsparcie w zarządzaniu umowami z dostawcami oraz danymi podstawowymi dostawców
- uzupełnianie/weryfikowanie informacji w systemie
- odpowiadanie na zapytania klientów (telefonicznie/mailowo)
- cykliczne raportowanie
- udział w projektach usprawniających

Wymagania:
- znajomość języka angielskiego i francuskiego w stopniu komunikatywnym
- doświadczenie z zakresu obsługi klienta, zarządzania zamówieniami będzie atutem
- znajomość pakietu MS Office

Korzyści:
- stabilne zatrudnienie: umowa o pracę

- świadczenia socjalne: karta sportowa, ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna

- kursy językowe

- możliwość rozwoju w strukturach organizacji
- praca hybrydowa z Wrocławia bądź zdalna po wdrożeniu