Administrator Systemu Comarch XL
  • Suchy Las
Suchy Las, Suchy Las, Greater Poland Voivodeship, Polska
APART Sp. z o.o.
11. 6. 2024

Miejsce pracy: Suchy Las (pow. poznański)

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca administracja systemem Comarch XL
  • wsparcie użytkowników systemu – rozwiązywanie zgłaszanych problemów
  • współpraca z zewnętrzną firmą świadczącą wsparcie systemu
  • konfigurowanie i obsługa baz danych
  • współpraca z działem programistów nad zmianami i implementacją rozbudowy systemu
  • wdrażanie nowych modułów i podnoszenie funkcjonalności systemu
  • zrozumienie wymagań biznesowych i pomoc w udoskonalaniu zadań programistycznych oraz szacowanie ich złożoności
  • raportowanie błędów i proponowanie rozwiązań
  • tworzenie raportów oraz instrukcji
  • szkolenie użytkowników z obsługi systemu
  • projektowanie i wdrażanie nowych rozwiązań

Nasze wymagania

  • doświadczenie zawodowe w opiece nad systemem finansowo-księgowym min 3 lata
  • doświadczenie we wsparciu Działu Księgowości w pracy z Comarch XL lub Comarch Optima
  • praktyczna znajomość rozwiązania BI Point firmy Comarch
  • doświadczenie w zakresie języka T-SQL oraz pracy z systemem bazodanowym MS SQL
  • umiejętność tworzenia raportów w środowisku MS Reporting Services
  • znajomość procesów biznesowych i funkcjonowania przedsiębiorstw w zakresie procesów księgowych, w obszarze logistyki oraz sprzedaży
  • umiejętność pracy w dużym zespole

Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • preferencyjne pożyczki
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • preferencyjne warunki ubezpieczenia na życie
  • preferencyjne warunki ubezpieczenia medycznego
  • karty sportowe na preferencyjnych warunkach

  • Praca Suchy Las
  • Suchy Las - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    93 805
    16 417