Administrator IT
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
rynekpierwotny.pl
16. 9. 2024

RynekPierwotny.pl to największa wyszukiwarka nowych mieszkań i domów w Polsce. Nasz portal tworzą energiczni i ambitni ludzie, z których każdy ma wpływ na rozwój firmy. Aplikuj, jeśli chcesz przenieść swoją karierę na wyższy poziom

Nasze wymagania:

Techniczne

- Wykształcenie wyższe

- Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok

- Doświadczenie w zakresie obsługi sieci informatycznej w firmie minimum 50 osób

- Biegła znajomość zagadnień związanych z sieciami komputerowymi

- Bardzo dobra znajomość działania sprzętu (komputery, drukarki, urządzenia mobilne)

- Doświadczenie w rozwiązywaniu problemów ze sprzętem komputerowym

Personalne

- Umiejętność pracy w grupie

- Wysoka motywacja do pracy

- Chęć tworzenia nowych rozwiązań

- Bardzo dobra organizacja pracy.

Twoje obowiązki:

- Rozwój i utrzymanie sieci wewnętrznej firmy

- Administracja urządzeniami sieciowymi

- Zarządzanie licencjami

- Obsługa software

- Zarządzanie domeną

- Koordynacja opłat za wszelkiego rodzaju usługi, z których korzystamy

- Zakup/wymiana/reklamacje sprzętu (komputery, monitory, myszki, i inne peryferia)

- Dbanie o bezpieczeństwo naszych systemów i ich regularna aktualizacja

- Support stanowisk pracy (instalacje systemów operacyjnych, narzędzi, konfiguracje, wsparcie)

- Administracja i utrzymanie usług Microsoft, Google, Adobe

- Administracja Active Directory

- Administracja Microsoft Azure

- Opieka nad stronami zapleczowymi: hosting, domeny i certyfikaty

- Zarządzanie dostępami usług zewnętrznych

- Zarządzanie dostępami do produktów IT

- Zarządzanie backupami Google (Synology) – utrzymanie

- Administracja sprzętem biurowym (serwery, urządzenia sieciowe Fortigate, zasilacze UPS)

- Praca stacjonarna w naszym super biurze w godzinach 7.30/ 9.30 – 15.30/ 17.30 (zgodnie z zasadą wellbeingu) z okazjonalną zdalną.

Oferujemy:

- Konkurencyjne wynagrodzenie

- Najlepszą atmosferę pracy

- Zaawansowany stack technologiczny i interesujące rozwiązania

- 6-cio godzinne piątki

- Codziennie świeże owoce i warzywa bez limitów

- Współpracę z energicznym i profesjonalnym zespołem

- Możliwość rozwoju w ramach firmy

- Lokalizację biura nieprzyzwoicie blisko stacji metra Wierzbno

- Prywatną opiekę medyczną, kartę sportową i ubezpieczenie na życie

- Nagrody jubileuszowe

- Pracę dla lidera w branży nowych nieruchomości

- Pracę dla polskiej firmy istniejącej od 15 lat i z szerokimi aspiracjami.

  • Praca Warszawa
  • Administrator IT Warszawa
  • Administrator nieruchomości Warszawa
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584