Administrator IT
  • Sosnowiec
Sosnowiec, Sosnowiec, Silesian Voivodeship, Polska
BOWIM S.A.
4. 8. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Administracja infrastrukturą serwerową oraz sieciową (konfiguracja, monitorowanie, troubleshooting, instalacja nowych rozwiązań)
  • Definiowanie i utrzymywanie standardów bezpieczeństwa IT
  • Automatyzacja zadań (tworzenie skryptów)
  • Współpraca z dostawcami oprogramowania oraz urządzań w zakresie obsługi błędów i problemów
  • Zapewnienie bieżącego wsparcia z zakresu IT dla pracowników

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie wyższe informatyczne oraz 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość wirtualizacji VMware, zarządzanie klastrem HA,
  • Znajomość sprzętu DataCenter - zarządzanie oraz konfiguracja (serwery, macierze)
  • Doświadczenie w zakresie obsługi urządzeń sieciowych takich producentów jak: Paloalto,Aruba, Fortinet, HPE, DELL, Sophos
  • Praktyczna znajomość zagadnień sieciowych LAN/WLAN/WAN (routing, IPSEC VPN, switching, VLAN)
  • Znajomość zagadnień dot. bezpieczeństwa sieci (Next Generation Firewall, EDR, 802.1x, RADIUS, NAC)
  • Doświadczenie w administracji systemami Linux, Windows Server oraz usługami (AD, DNS, DHCP, Apache, Nginx, Proxy)
  • Doświadczenie w zarządzaniu bazami danych MySQL, Oracle, MSSQL, konfiguracja, troubleshooting
  • Praktyczna znajomości rozwiązań chmurowych (Microsoft Azure, Microsoft 365)
  • Znajomość języka angielskiego B2
  • Umiejętność współpracy w zespole, komunikatywność i kreatywność
  • Zdolność analitycznego myślenia i samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • Prawo jazdy kat. B.

OFERUJEMY:
  • umowę o pracę na pełen etat w polskiej firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premie,
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz realizacji ciekawych projektów, też tych własnych :)
  • pakiet dodatkowych benefitów (fundusz socjalny, dofinansowanie do urlopu, świąt, kolonii dla dzieci, kart sportowych),
  • ubezpieczenie grupowe,
  • prywatna opieka zdrowotna,
  • spotkania integracyjne.

  • Praca Sosnowiec
  • Administrator IT Sosnowiec
  • Administrator nieruchomości Sosnowiec
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Sosnowiec
  • Sosnowiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 988
    19 648