Administrator IT
  • Piaseczno
Piaseczno, Piaseczno, mazowieckie, Polska
Creotech Instruments S.A.
25. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Administrowanie systemami opartymi o różne dystrybucje Linuxa (Ubuntu Server, Fedora Linux, Alpine Linux);
  • Administrowanie systemami opartymi o Microsoft Windows Server 2022 Standard i Datacenter Edition (Hyper-V, klaster HA);
  • Administrowanie infrastrukturą sieciową i firewall (Fortinet, Juniper, Netgear);
  • Administrowanie środowiskiem SAN (IBM Flashsystem, switche Brocade)
  • Nadzór nad poprawnym wykonywaniem backup’ów (VEEAM);
  • Administrowanie usługą Active Directory (GPO, Powershell);
  • Uruchamianie i utrzymanie wewnętrznych serwisów wykorzystywanych operacyjnie wewnątrz firmy (przykładowo: WSUS, Redmine, Outline, Gitlab, nVision, Zabbix, SVN i inne);
  • Wsparcie użytkowników wewnętrznych (przygotowanie i obsługa stacji roboczych, konfiguracja konta AD i Office 365, serwisów wewnętrznych czy VPN, zarządzanie uprawnieniami).
  • Utrzymanie bieżącej dokumentacji;
  • Raportowanie oraz udział w spotkaniach roboczych z partnerami projektowymi;
  • Dbanie o bezpieczeństwo danych, usług i systemów informatycznych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie co najmniej średnie (technikum informatyczne lub elektroniczne) lub wyższe kierunkowe (Informatyka, Elektronika i podobne);
  • Doświadczenie w branży IT na podobnym stanowisku min. 2 lata.

To oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i zaangażowania;
  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie technologicznej średniej wielkości;
  • Możliwość awansu w miarę poszerzania kompetencji;
  • Dofinansowanie podnoszenia kwalifikacji;
  • Pakiet socjalny (Multisport, opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do wypoczynku).

  • Praca Piaseczno
  • Administrator IT Piaseczno
  • Administrator nieruchomości Piaseczno
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Piaseczno
  • Piaseczno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045