Administrator Aplikacji IT
  • Katowice
Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
American Heart of Poland Spółka Akcyjna
6. 2. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • administracja oraz rozwój systemów w obszarze aplikacji dedykowanych,

  • zapewnienie 2L wsparcia dla użytkowników systemów,

  • administracja, konfiguracja oraz monitoring systemów informatycznych,

  • zapewnienie przeglądu ról i uprawnień w aplikacjach,

  • wsparcie w procesie raportowania,

  • prowadzenie szkoleń dla personelu medycznego oraz biurowego w zakresie zmian w systemach informatycznych,

  • zapewnienie dokumentacji dla wspieranych aplikacji, architektury rozwiązań oraz wymagań tj. capacity środowiska infrastrukturalnego, zgodność licencji dla ról aplikacyjnych,

  • współpraca z działem bezpieczeństwa w zakresie wdrażania zabezpieczeń,

  • wsparcie prac konfiguracyjnych i wdrożeniowych w obszarze sieci i systemów operacyjnych,

  • przeprowadzenie cyklicznie testów zachowania ciągłości działania systemu.

WYMAGANIA:
  • doświadczenie w projektowaniu stron internetowych oraz pracy w WordPress,

  • doświadczenie w zarządzaniu systemami informatycznymi, dzienną administracją systemami, zarządzaniu aktualizacjami i wprowadzaniu zmian,

  • znajomość rozwiązań klasy ITSM,

  • znajomość konfiguracji narzędzi Microsoft (tym Exchange, SharePoint, OneDrive, Power Automate, Outlook, Teams),

  • podstawowa znajomość HTML i CSS oraz JS,

  • podstawowa znajomość zapytań SQL,

  • znajomość budowania i testowania rozwiązań zapewniających wysoką dostępność,

  • znajomość usług Active Directory,

  • umiejętność w zarządzaniu hostingiem.

OFERUJEMY:
  • stabilność zatrudnienia w prężnie rozwijającej się firmie branży medycznej,

  • możliwość rozwoju zawodowego, uczestnictwa w szkoleniach,

  • interesującą pracę w zespole specjalistów z dużym doświadczeniem,

  • benefity: Pakiet MultiSport, ubezpieczenie PZU, prywatna opieka LuxMed, dostęp do platformy do nauki języka obcego, owocowo-warzywne dni w pracy, celebracja urodzin, rabaty pracownicze- Uzdrowisko Ustroń, Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych.

  • Praca Katowice
  • Administrator IT Katowice
  • Administrator nieruchomości Katowice
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    191 993
    27 233