Account Manager Litwa, Łotwa, Estonia
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
UDS S.A.
6. 2. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Pozyskiwanie nowych Klientów na rynku wschodnim.
  • Negocjowanie warunków oraz zawieranie umów handlowych.
  • Analizę rynku, docieranie do klientów i rozpoznawanie ich potrzeb.
  • Przygotowywanie i prezentacja ofert handlowych z wykorzystaniem najlepszych doświadczeń spółki i trendów rynkowych.
  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych partnerskich relacji biznesowych.
  • Koordynację projektów w wyznaczonych ramach czasowych.
  • Realizowanie założonych planów sprzedażowych.
  • Raportowanie bieżących wyników pracy.
  • Przygotowywanie kosztorysów, kalkulacji.
  • Zapewnienie profesjonalnej obsługi posprzedażowej oraz rozszerzanie współpracy z istniejącymi Klientami Biznesowymi.

WYMAGANIA:
  • Biegłej znajomości języka angielskiego i rosyjskiego w mowie i piśmie (warunek

    konieczny).
  • Zmysłu technicznego oraz umiejętność przekazania wiedzy technologicznej.
  • Doświadczenia w zarządzaniu sprzedażą.
  • Doskonałych umiejętności komunikacyjnych.
  • Efektywnej organizacji pracy i zarządzania czasem.
  • Nastawienia na cel oraz pro aktywność w działaniu.
  • Gotowości do zagranicznych wyjazdów służbowych.
  • Czynnego prawa jazdy kat. B.

Mile widziana:

  • Wiedza techniczna z branży poligraficznej.
  • Umiejętność wykonywania kalkulacji projektowych.

OFERUJEMY:
  • Pracę w renomowanej firmie w branży poligraficznej.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracy.
  • Możliwość rozwoju w strukturze firmy.
  • Szkolenia podnoszące kompetencje zawodowe.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Grupowe ubezpieczenie na życie.

  • Praca Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228