Account Manager
  • Wysokie Mazowieckie
Wysokie Mazowieckie, Wysokie Mazowieckie, Podlaskie Voivodeship, Polska
MAOBI GROUP Sp. z o.o.
26. 9. 2024

Twój zakres obowiązków: Nawiązywanie i utrzymywanie długotrwałych relacji biznesowych z klientami. Identyfikowanie potrzeb klientów oraz proponowanie skrojonych na miarę rozwiązań. Zarządzanie projektami rekrutacyjnymi od początku do końca. Koordynowanie pracy podległego zespołu w celu skutecznego zaspokojenia potrzeb klienta. Monitorowanie trendów rynkowych i dostosowywanie strategii sprzedaży. Raportowanie i analiza wyników działania Nasze wymagania: Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie (min. B2) – warunek KONIECZNY Umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji biznesowych. Wysokie umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne. Zorientowanie na cel i zdolność do samodzielnego rozwiązywania problemów. Umiejętność zarządzania zespołem. Umiejętności sprzedażowe Znajomość branży HR. Komunikatywna znajomość języka angielskiego. Oferujemy: Wynagrodznie w oparciu o umowę o pracę lub b2b System prowizyjny Pakiet benefitów (karta lunchowa, opieka medyczna wraz ze stomatologią) Umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji biznesowych. Praca hybrydowa (2 dni na miesiąc) Eleastyczny czas pracy Onboaerding przygotowujący w pełni do pracy

  • Praca Wysokie Mazowieckie
  • Manager Wysokie Mazowieckie
  • Wysokie Mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836