Account Executive
  • Świdnica
Świdnica, Świdnica, Lower Silesian Voivodeship, Polska
BEDBOOKING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
6. 2. 2024

Miejsce pracy: Świdnica

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie, wdrażanie, testowanie i optymalizacja strategii sprzedażowej.
  • Planowanie i praca nad powierzonymi działaniami sprzedażowymi.
  • Onboarding użytkownika w aplikacji BedBooking.
  • Konwersja użytkowników z darmowej wersji aplikacji BedBooking na wersję Premium.
  • Prowadzenie kampanii sprzedażowych (e-mail, in-app message, push, telefon).
  • Organizowanie i przeprowadzenie grupowych konsultacji/webinarów i indywidualnych spotkań z klientami.
  • Identyfikacja problemów i przeszkód w procesie onboardingu i zakupu przez użytkowników.
  • Budowanie i utrzymanie relacji z użytkownikami na wszystkich etapach cyklu sprzedaży.
  • Raportowanie działań sprzedażowych.
  • Ścisła współpraca z działem marketingu i supportu.

Nasze wymagania

  • Min. 3 letnie doświadczenie w sprzedaży produktów cyfrowych SaaS w B2B lub e-commerce.
  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu.
  • Silne umiejętności komunikacji ustnej i pisemnej są koniecznością.
  • Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność zarządzania czasem własnym.
  • Transparentność w działaniu.
  • Umiejętność analitycznego myślenia.
  • Komercyjne doświadczenie w pracy z narzędziami klasy CRM.
  • Praktyczna umiejętność pracy z celami miesięcznymi/kwartalnymi/rocznymi.
  • Biegła znajomość języka polskiego i języka angielskiego.

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży hotelarskiej lub branży oprogramowania.
  • Praca w metodykach zwinnych np. SCRUM, Kanban.

To oferujemy

  • Nowe stanowisko w firmie z preferowaną przez Ciebie formą współpracy (UoP lub B2B).
  • Pracę z globalnym produktem SaaS.
  • Przyjazną atmosferę w ambitnym i zgranym zespole specjalistów.
  • Transparentność działań w rozwoju Start-upu.
  • Dostęp do najnowszych narzędzi technologicznych.
  • Mnóstwo wyzwań w świecie marketingu.
  • Możliwości ciągłego rozwoju kompetencji.
  • Wsparcie doświadczonych specjalistów z grupy RST.
  • Służbowy sprzęt niezbędny do pracy.
  • Dofinansowanie do Karty Multisport.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Możliwość pracy zdalnej / hybrydowej.
  • Integracje w godzinach pracy (gry, zabawy, spotkania i wyjazdy).
  • Możliwości rozwoju poprzez dedykowane szkolenia.
  • Wysłuchanie Twoich sugestii, pomysłów, jesteśmy otwarci na Twoje zdanie - Twój głos jest dla nas ważny.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne

Jesteś entuzjastą nowych technologii? Posiadasz optymistyczne nastawienie do pracy? Chcesz z nami dzielić radość z sukcesów?

Wyślij teraz swoje CV za pośrednictwem pracuj.pl

Klauzula informacyjna Administratora Danych Osobowych dla Kandydatów na pracowników i współpracowników BedBooking:

BedBooking sp. z o.o., lider w zakresie dostarczania mobilnego systemu zarządzania nieruchomościami w branży najmu krótkoterminowego, poszukuje specjalisty do pracy na stanowisku Account Executive.

Dzięki dołączeniu Twojej osoby do naszego zespołu w Świdnicy, będziemy mogli wspólnie odnosić dalsze sukcesy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez BedBooking sp. z o.o., ul. Esperantystów 17, 58-100 Świdnica, KRS: 0000699738, NIP: 8842785023, REGON: 368536161, moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych, w celu i dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

  • Praca Świdnica
  • Świdnica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    162 430
    23 659