129 - MAGAZYNIER / MAGAZYNIERKA
  • Radom
Radom, ENERGETYKÓW 49, 26-600 Radom, powiat: m. Radom, woj: mazowieckie
KPS FOOD SP. Z O. O.
5. 9. 2024
od 4 300 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

Obowiązki:
przyjmowanie dostaw
kontrola ilościowa oraz jakościowa przyjmowanego towaru
zarządzanie zapasami magazynowymi
właściwe przechowywanie magazynowanego towaru tj. w sposób bezpieczny, łatwy do katalogowania, łatwo dostępny i ergonomiczny w magazynowaniu
obsługa dokumentacji magazynowej
obsługa magazynu w zakresie wydawania, wysyłki, inwentaryzacji towaru
umiejętność organizacji pracy własnej
dbanie o porządek w miejscu pracy
przestrzeganie przepisów BHP

Inne wymagania
Oczekujemy doświadczenia na stanowisku magazyniera; uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych; gotowość do pracy od poniedziałku do piątku w systemie zmianowy
Oferujemy:
wdrożenie w obowiązki przez doświadczonych operatorów i kierowników
pracę zmianową
nagrody motywacyjne
terminową wypłatę wynagrodzeń, do 10 dnia następnego miesiąca
codzienne obiady na stołówce zakładowej, kawa, herbata
niezbędne wyposażenie na stanowisku pracy
szkolenia merytoryczne
przyjazną atmosferę i dobre warunki pracy
możliwość awansu oraz rozwoju zawodowego

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na okres próbny

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
trzy zmiany

Wyksztalcenia
zasadnicze branżowe

  • Praca Radom
  • Magazynier Radomin
  • Magazynier Radom
  • Radom - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567