• Ożarów Mazowiecki
Ożarów Mazowiecki, Ożarów Mazowiecki, Polska
HR PATHFINDER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
21. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska

Opis

PRACOWNIK PRODUKCJI

Czy posiadasz zdolność do szybkiego działania ? Ta oferta może być idealna dla Ciebie!

Poszukujemy osób do pracy przy produkcji innowacyjnych, ekologicznych opakowań. Do Twoich zadań należeć będzie:

Zakres obowiązków:

  • Obsługa maszyny produkcyjnej oraz zapisywanie danych produkcyjnych i jakościowych w systemie SAP, zgodnie z procedurami.

  • Prowadzenie bieżących kontroli jakości produktów.

  • Zgłaszanie wszelkich nieprawidłowości produkcyjnych bezpośredniemu przełożonemu.

  • Wykonywanie dodatkowych poleceń od przełożonych.

  • Praca 5 dni w tygodniu, z możliwością nadgodzin i pracy w soboty (sporadycznie).

Praca w systemie zmianowym:

05:45–14:00 13:45–22:00 21:45–06:00 (dodatkowa przerwa 15 minut w ciągu zmiany).

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka polskiego w mowie i piśmie.

  • Zdolność szybkiego działania i podzielność uwagi.

  • Dobry wzrok.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę tymczasową z 3-miesięcznym okresem próbnym.

  • Wynagrodzenie: 26,44 zł/h netto.

  • Premia stała: +10% (wynagrodzenie z premią: 28,90 zł/h netto).

  • Dodatek nocny: +20%.

  • Dopłata za pracę w soboty: +50%.

  • Dodatek obiadowy: 16 zł netto za każdy przepracowany dzień.

  • Kartę Multisport.

  • Benefity za polecenie pracowników

-        Jeśli szukasz stabilnej pracy w rozwijającej się firmie, aplikuj już teraz! Dmytro 530 670 766

  • Praca Ożarów Mazowiecki
  • Ożarów Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210