Работник продукции (м/ж) / Pracownik produkcji (m/k)
  • Jelcz-Laskowice
Jelcz-Laskowice, Jelcz-Laskowice, Dolnośląskie, Polska
Trenkwalder
15. 5. 2022

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Место работы: Jelcz-Laskowice (Ельч-Лясковице)

Обязанности:

  • производство автомобильных сидений,
  • монтаж сидений,
  • вытягивание пенопласта из кресел и форм,
  • разрезание кресел, если есть дефекты, затем приклеивание,
  • опрыскивание формы соответствующими средствами,
  • размещение их в обозначенном месте.

Obowiązek:

  • produkcja fotelików samochodowych,
  • montaż siedzeń,
  • wyciąganie styropianu z foteli i form,
  • cięcie foteli, jeśli występują wady, a następnie klejenie,
  • spryskiwanie formy odpowiednimi środkami,
  • umieszczenie ich w wyznaczonym miejscu.

Требования к кандидату на должность:

  • готовность к посменной работе в 3 смены по 8 часов;
  • работа 5-6 дней в неделю, возможны над часы. Основной график без дополнительных часов выглядит следующим образом: 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00;
  • умение работать в команде, на линии.

Wymagania wobec kandydata na stanowisko:

  • gotowość do pracy zmianowej na 3 zmiany po 8 godzin,
  • praca 5-6 dni w tygodniu, możliwe nadgodziny. Główny harmonogram bez dodatkowych godzin jest następujący: 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00,
  • umiejętność pracy w zespole, przy linii produkcyjnej.

Мы предлагаем:

  • официальное трудоустройство согласно польскому законодательству (umowa o pracę),
  • месячная ставка составит 3622,50 zł brutto (3150 zł ставка за работу по 8 часов/день в течение месяца + премия до 15% (472 zł),
  • доплата за над-часы (50% за работу в течение недели и 100% за работу по выходным),
  • 20 zł brutto эквивалент за стирку,
  • проживание предоставляет фирма, работник оплачивает 150 злотых за коммунальные услуги,
  • до момента выхода на работу, кандидат оплачивает за проживание самостоятельно, 25 злотых сутки,
  • гарантию выплаты заработной платы 10 числа следующего месяца,
  • медицинское страхование,
  • транспорт на/с работы (для кандидатов, проживающих в г. Олава и г.Бжег),
  • постоянную поддержку координатора,
  • после прохождения карантина, каждому работнику выплачивается единоразовая компенсация в размере 300 zł netto, при условии минимум двух недель, отработанных на предприятии.

Oferujemy:

  • formalne zatrudnienie zgodnie z polskim prawem (umowa o pracę),
  • stawkę miesięczną 3622,50 zł brutto (3150 zł stawka za pracę po 8 godzin/dobę przez miesiąc + premia do 15% (472 zł),
  • dopłatę za nadgodziny (50% za pracę w tygodniu i 100% za pracę w weekendy),
  • 20 zł brutto równowartość za pranie,
  • zakwaterowanie zapewnia firma, pracownik płaci 150 zł za media,
  • do momentu wyjazdu do pracy, kandydat płaci za pobyt we własnym zakresie, 25 zł doba,
  • gwarancję wypłaty wynagrodzenia 10. dnia następnego miesiąca,
  • ubezpieczenie zdrowotne,
  • transport do / z pracy (dla kandydatów zamieszkałych w Oławie i Brzegu),
  • stałe wsparcie koordynatora,
  • po przejściu kwarantanny każdemu pracownikowi przysługuje jednorazowe odszkodowanie w wysokości 300 zł netto, pod warunkiem minimum dwóch tygodni przepracowanych w zakładzie.