Оператор ЧПУ (м/ж) / Operator CNC (m/k)
  • Słubice
Słubice, Słubice, Mazowieckie, Polska
Trenkwalder
15. 5. 2022

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym.

Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Przedsiębiorstwo produkuje części do maszyn rolniczych, drzwi do wózków widłowych, podwozia do wózków elektrycznych lub elementy zautomatyzowanych systemów magazynowych.

Вакансия оператора на производстве, оператора ЧПУ, оператор лазера, оператор сварочного робота, оператор листогиба гидравлического.

Предприятие изготовляет детали для сельскохозяйственной техники, двери для вилочных погрузчиков, шасси для электрических тележек или компоненты автоматизированных складских систем.

Место работы: завод в г. Słubice (Слубице).

Обязанности:

  • изготовление деталей согласно технологиям,
  • контрольные измерения деталей,
  • обслуживание и управление прессов, ЧПУ, лазеров, роботов сварщиков,
  • работа согласно чертежам и документации.

Miejsce pracy: zakład w Słubicach (Słubice).

Obowiązki:

  • produkcja detali zgodnie z technologią produkcji,
  • pomiary kontrolne części,
  • serwis i obsługa pras, CNC, laserów, robotów spawalniczych,
  • praca według rysunków i dokumentacji.

Требования к кандидату на должность:

  • готовность к посменной работе в 3 смены,
  • приветствуется опыт в работе со следующими элементами: лазер (2D Trumpf), гидравлических прессов(LVD, Amada, TruBand, Promecan, Colly), сварочного робота(CLOOS); фрезеровочные станки и обрабатывающие центры(DMG MORI, Norte, Chiron, Auerbah),
  • знание польского языка на коммуникативном уровне,
  • чтение технического рисунка,
  • образование в данном направлении.

Wymagania wobec kandydata na stanowisko:

  • gotowość do pracy zmianowej na 3 zmiany;
  • mile widziane doświadczenie w pracy z następującymi elementami: Laser (2D Trumpf), prasy hydrauliczne (LVD, Amada, TruBand, Promecan, Colly), robot spawalniczy (CLOOS); frezarki i centra obróbcze (DMG MORI, Norte, Chiron, Auerbah),
  • znajomość języka polskiego na poziomie komunikatywnym,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • wykształcenie w danym kierunku.

Заработная плата:

  • ставка 23,8 zł брутто в час, до 35 zł брутто в час (в зависимости от опыта работы и умения использования выше упомянутых устройств и станков).
  • премиальная система: до 30% ежемесячно;
  • над часы оплачиваются: +50% за работу в течение недели, +100% за работу в выходные дни, +надбавка 20% за работу в ночное время.

Мы предлагаем:

  • официальное трудоустройство, согласно польскому законодательству (umowę o pracę),
  • медицинское страхование,
  • бесплатное проживание,
  • до финансирование к проезду,
  • праздничные подарки, сертификаты,
  • корпоративы, встречи,
  • групповое страхование, помощь в финансирование со стороны предприятия,
  • гарантию выплаты заработной платы до 10 числа следующего месяца,
  • предоставление документов от работодателя на kartę czasowego pobytu.

Wynagrodzenie:

  • stawka 23,8 zł brutto za godzinę, do 35 zł brutto za godzinę (w zależności od doświadczenia zawodowego i umiejętności korzystania z wyżej wymienionych urządzeń i obrabiarek).
  • system premiowy: do 30% miesięcznie;
  • nadgodziny są płatne: +50% za pracę w ciągu tygodnia, +100% za pracę w weekendy, +dopłata 20% za pracę w nocy.

Oferujemy:

  • formalne zatrudnienie zgodnie z polskim prawem (umowa o pracę),
  • ubezpieczenie zdrowotne,
  • bezpłatne zakwaterowanie,
  • dofinansowania do przejazdu,
  • prezenty świąteczne, certyfikaty,
  • imprezy firmowe, spotkania,
  • ubezpieczenia grupowe, pomoc w finansowaniu ze strony przedsiębiorstwa,
  • gwarancję wypłaty wynagrodzenia do 10. dnia następnego miesiąca,
  • dostarczenie dokumentów od pracodawcy na kartę czasowego pobytu.

Дополнительная информация:

oбязательно требуется прохождение собеседования на польском языке, а так же резюме.

Dodatkowe informacje:

wymagane jest przeprowadzenie rozmowy kwalifikacyjnej w języku polskim, a także CV.