Вакансия оператора вилочного погрузчика (м/ж) / Operator wózka widłowego (m/k)
  • Piotrków Trybunalski
Piotrków Trybunalski, Piotrków Trybunalski, Łódzkie, Polska
Trenkwalder
15. 5. 2022

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Обязанности:

  • комплектация товаров,
  • управление и обслуживание погрузчика.

Obowiązki:

  • kompletacja towarów,
  • kierowanie i obsługa wózka widłowego.

Требования к кандидату на должность:

  • готовность к посменной работе по 10-12 часов, 6 дней в неделю,
  • желателен опыт работы на складах,
  • желательно знание польского языка.

Wymagania:

  • gotowość do pracy zmianowej po 10-12 godzin 6 dni w tygodniu,
  • mile widziane doświadczenie w pracy magazynowej,
  • mile widziana znajomość języka polskiego.

Предлагаем:

  • официальное трудоустройство согласно польскому законодательству – трудовой договор (umowa o pracę),
  • медицинское страхование,
  • зарплата: 3000 злотых брутто премия (до 3000 злотых брутто за производительность,
  • гарантию выплаты заработной платы 10 числа следующего месяца,
  • бесплатное одноразовое питание в течение рабочего дня (комплексный обед),
  • проживание в г. Пётркув-Трыбунальский: 500 зл – работодатель возвращает 290 зл за первый месяц вместе с первой зарплатой,
  • постоянную поддержку координатора.

Oferujemy:

  • zatrudnienie zgodne z prawem polskim na podstawie umowy o pracę,
  • ubezpieczenie medyczne,
  • pensja: 3000 zł brutto/miesiąc + premia (do 3000 zł brutto za wydajność),
  • gwarancję wypłaty do 10 dnia następnego miesiąca,
  • bezpłatne wyżywienie w ciągu dnia pracy - dwudaniowy obiad,
  • mieszkanie w Piotrkowie Trybunalskim: 500 zł - pracodawca zwraca 290 zł za miesiąc razem z pierwszą wypłatą,
  • stałe wsparcie koordynatora.

Дополнительная информация:

  • нужны работники с биометрическими паспортами и действующими визами,
  • в связи с необходимостью оформить документы, после приезда возможна задержка на несколько дней перед принятием на работу,
  • подготовку документов, для того, чтобы получить право на управление вилочным погрузчиком осуществляет фирма, оплату за сертификат (150 зл) + оплату за санитарную книжку (81 зл) и психотесты (45 зл) осуществляет работник,
  • проживание в комнатах по 2-3-4-6 человек,
  • работодатель предоставляет спецодежду,
  • комплектация это тяжелая физическая работа,
  • алкоголь, воровство и неадекватное поведение - неприемлимы,
  • испытательный срок: 1 месяц,
  • гарантируем доброжелательное отношение!

Dodatkowe informacje:

  • poszukujemy pracowników z ważnymi wizami i paszportami biometrycznymi,
  • w związku z koniecznością wyrobienia dokumentów, czas oczekiwania na rozpoczęcie pracy może trwać 2 - 3 tygodnie,
  • przygotowaniem certyfikatu uprawniającego do kierowania wózkiem widłowym zajmuje się agencja, na kandydacie spoczywa obowiązek uiszczenia opłaty za certyfikat (150 zł) oraz za książeczkę sanepidu (81 zł) i testy psychologiczne (45 zł),
  • mieszkanie w pokojach 2 - 6 osób,
  • pracodawca zapewnia odzież roboczą,
  • kompletacja to ciężka praca fizyczna.