Вакансия оператора вилочного погрузчика (м/ж) / Operator wózka widłowego (m/k)
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskie, Polska
Trenkwalder
15. 5. 2022

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Обязанности:

  • комплектация товаров,
  • управление и обслуживание погрузчика.

Obowiązki:

  • kompletacja towarów,
  • prowadzenie i obsługa wózka widłowego.

Требования к кандидату на должность:

  • готовность к посменной работе по 10-12 часов, 7 дней в неделю,
  • желателен опыт работы на складах,
  • желательно знание польского языка.

Wymagania:

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym po 10-12 godzin, 7 dni w tygodniu,
  • mile widziane doświadczenie w pracy magazynowej,
  • mile widziana znajomość języka polskiego.

Мы предлагаем:

  • официальное трудоустройство согласно польскому законодательству – трудовой договор (umowa o pracę),
  • медицинское страхование,
  • заработная плата: 3200 злотых брутто + возможна премия за работу на аккорд до 3000 злотых брутто+ премия за выработку и посещение до 500 злотых брутто + надбавки за работу в ночные смены,
  • гарантию выплаты заработной платы 10 числа следующего месяца,
  • помощь в поиске жилья.

Oferujemy:

  • oficjalne zatrudnienie zgodnie z polskim prawem (umowa o pracę),
  • ubezpieczenie zdrowotne,
  • wynagrodzenie: 3200 zł brutto + możliwa premia za pracę na akord do 3000 zł brutto+ premia za wypracowanie i wizytę do 500 zł brutto + dopłaty za pracę na nocne zmiany,
  • gwarancję wypłaty wynagrodzenia 10. dnia następnego miesiąca,
  • pomoc w znalezieniu mieszkania.