Technik utrzymania ruchu / 8800 zł / wolne weekendy / praca od zaraz
  • Skarbimierz
Skarbimierz, Skarbimierz, Opolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
9. 5. 2024

Dołącz do zespołu firmy produkującej pianki dla różnych branż: motoryzacyjnej, lotniczej, budowlanej!

Masz doświadczenie w obszarze konserwacji i naprawy maszyn i chcesz rozwijać się w obszarach związanych z utrzymaniem ruchu?

Idealnie się składa - powiększamy Zespół i szukamy właśnie Ciebie

Oczekujemy

  • mile widziane wykształcenie średnie techniczne lub zawodowe
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • co najmniej 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • uprawnienia elektryczne SEP do 1k
  • podstawowa wiedza w zakresie instalacji ppoż
  • umiejętności w zakresie konserwacji i naprawy urządzeń

    Napisz SMS o treści "TUR" pod numer: 885 369 740 a oddzwonimy!

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • wynagrodzenie podstawowe od 8000 PLN brutto + 800 PLN premii
  • umowa o pracę
  • praca w systemie 3 zmianowym
  • benefity: dofinansowanie do posiłków, ubezpieczenie zdrowotne, karta MultiSport
  • oprowadzenie po produkcjiprzed rozpoczęciem pracy
  • możliwość awansu i rozwoju zawodowego

Zadania

  • utrzymanie instalacji elektrycznych oraz naprawa maszyn i urządzeń elektrycznych
  • koordynacja rocznego planu konserwacji
  • prowadzenie planowej, zapobiegawczej i rutynowej konserwacji elektromechanicznej
  • wyszukiwanie usterek, rejestrowanie wyników i podejmowanie działań w przypadku wadliwego wyposażenia
  • współpraca z dostawcami

  • Praca Skarbimierz
  • Technik Skarbimierz
  • Skarbimierz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246