Team Leader
  • Gorzów Wielkopolski
Team Leader
Gorzów Wielkopolski, Gorzów Wielkopolski, Lubusz Voivodeship, Polska
XENE P. S.A.
13. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Team Leader

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

Twój zakres obowiązków

  • Szukamy kogoś, kto jest PRAWDZIWYM LEADEREM! Jesteś gotowy na wyzwanie?
  • Jako Team Lider będziesz miał/a niepowtarzalną okazję wprowadzić swoją grupę do sukcesu.
  • Będziesz motywować, wspierać i prowadzić swój zespół, aby osiągał założone cele sprzedażowe.
  • Szukamy osób, które nie boją się wyzwań, kochają pracę z ludźmi i mają pasję do osiągania wyników.

Nasze wymagania

  • Znasz się na zarządzaniu zespołem sprzedażowym? Jesteś w stanie zbudować co najmniej 3 osobowy zespół hunterów? Potrafisz wykorzystać techniki sprzedaży i negocjacji handlowych w codziennej pracy? Masz czynne prawo jazdy kat. B i nie boisz się częstych podróży służbowych? Jeśli tak, to szukamy właśnie Ciebie! Dołącz do naszego zespołu jako Team Leader i rozwijaj się razem z nami!

To oferujemy

  • Oferujemy Ci nie tylko warunki, ale szansę na osiągnięcie niebywałych sukcesów i spełnienie Twoich ambicji!
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: za Twoje osiągnięcia sprzedażowe, zarówno indywidualne, jak i całego zespołu!
  • Forma współpracy: elastyczna umowa B2B, dająca Ci swobodę w działaniu i możliwość realizacji własnych pomysłów!
  • Narzędzia do pracy: zapewniamy Ci wszystko, czego potrzebujesz do skutecznej pracy, abyś mógł/mogła osiągać szczytowe wyniki!
  • Dofinansowanie do Multisportu: dbamy o Twoje zdrowie i kondycję, oferując wsparcie w korzystaniu z bogatej oferty sportowej!
  • Zdobycie doświadczenia przy realizacji prestiżowych projektów: dołączając do nas, weźmiesz udział w projektach, które zdobywają uznanie i przynoszą satysfakcję!
  • Możliwość rozwoju i realnego wpływu na organizację: Twój wkład będzie miał znaczący wpływ na nasz rozwój i sukcesy, zapewniamy Ci wsparcie i możliwości rozwoju!
  • Niezliczone konkursy sprzedażowe wraz z atrakcyjnymi nagrodami: U nas nigdy nie brakuje emocji ani nagród dla najlepszych!
  • Wsparcie Działu HR przy rekrutacji: dołączając do nas, masz zapewnione profesjonalne wsparcie na każdym etapie Twojej drogi z nami!

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata

Aktywnie uczestniczymy w energetycznej transformacji w kierunku rozwiązań ekologicznych. Posiadamy doświadczenie we wdrażaniu rozwiązań z zakresu odnawialnych źródeł energii i realizacji kompleksowych inwestycji. Dzięki temu gwarantujemy naszym klientom pewność i bezpieczeństwo podczas realizacji każdego rodzaju inwestycji – od mikroinstalcji i rozwiązań dla biznesu, przez produkty uzupełniające, aż po budowę potężnych elektrowni w postaci farm fotowoltaicznych.

Zapoznaj się z nami: https://xene.pl/ i aplikuj!

  • Praca Gorzów Wielkopolski
  • Team leader Gorzów Wielkopolski
  • Gorzów Wielkopolski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    124 092
    19 458