Starsza Księgowa / Starszy Księgowy ze znajomością języka angielskiego
  • Tychy
Tychy, Tychy, śląskie, Polska
Gi Group
28. 4. 2024

104845

Obowiązki

  • odpowiedzialność za kompleksowe prowadzenie procesów księgowych, podatkowych oraz sprawozdawczości finansowej,
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych,
  • przygotowywanie przelewów bankowych i księgowanie wyciągów
  • zamknięcia okresów rozliczeniowych,
  • przygotowywanie deklaracji podatkowych,
  • tworzenie sprawozdań finansowych oraz przygotowywanie raportów i analiz,
  • udział we wdrażaniu nowego systemu ERP.

Wymagania

  • min. 4-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze księgowości,
  • preferowane wykształcenie wyższe ekonomiczne,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. poziom B2 - warunek konieczny),
  • znajomość przepisów prawa podatkowego, zasad rachunkowości,
  • doświadczenie w pracy na systemie SAP lub MS Dynamics/Navision,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i analityczne,
  • samodzielność, zaangażowanie w realizację celów firmy.

Oferujemy

  • praca w rozpoznawalnej firmie z szeroką ekspozycją na kontakty międzynarodowe,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia na samodzielnym stanowisku w obszarze księgowości,
  • stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • praca w godzinach biznesowych od poniedziałku do piątku,
  • bogaty pakiet benefitów pozapłacowych: prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do karty Multisport, kurs języka angielskiego oraz dodatkowe dni wolne (płatne).

Źródło: Grafton/Praca

  • Praca Tychy
  • Księgowy Tychy
  • Księgowa Tychy
  • Główny księgowy Tychy
  • Tychy - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 127
    19 315