Specjalista w dziale zakupów i obsługi klienta
  • Wałbrzych
Wałbrzych, Wałbrzych, dolnośląskie, Polska
Gi Group
9. 5. 2024

104934

Obowiązki

  • - Prace administracyjne w zakresie zakupów i sprzedaży;
  • - Aktywny kontakt z klientami;
  • - Administracja i weryfikacja realizacji zamówień do dostawców;
  • - Obsługa procesu reklamacji;
  • - Wystawianie faktur sprzedażowych.

Wymagania

  • - Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (min. B2);
  • - Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office w tym Excel;
  • - Doświadczenie w pracy biurowej nie jest wymagane, ale będzie dodatkowym atutem;
  • - Dobre umiejętności komunikacyjne, proaktywność
  • - Chęć do nauki i rozwoju.

Oferujemy

  • - Praca w znanej, międzynarodowej firmie o stabilnej sytuacji na rynku;
  • - Karta sportowa;
  • - Przedpłacona karta lunchowa;
  • - Prywatna opieka medyczna.

Źródło: Grafton/Praca

  • Praca Wałbrzych
  • Specjalista ds. obsługi klienta Wałbrzych
  • Specjalista ds. Zakupów Wałbrzych
  • Tajemniczy klient Wałbrzych
  • Obsługa hotelowa Wałbrzych
  • Obsługa gastronomii Wałbrzych
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Wałbrzych
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Wałbrzych
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Wałbrzych
  • Specjalista ds. kadr i płac Wałbrzych
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Wałbrzych
  • Wałbrzych - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246