Specjalista / Specjalistka Service Desk z językiem niemieckim
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, West Pomeranian Voivodeship, Polska
Euvic IT
10. 5. 2024

Miejsce pracy: Szczecin

Technologie, których używamy

System operacyjny

  • Windows

O projekcie

Poszukujemy Specjalistki / Specjalisty Service Desk ze znajomością języka niemieckiego. Dołącz do nas i razem zbudujmy zespół, który udzieli wspracia IT dla gabinetów dentystycznych. Poszukujemy osoby, chętnej do podjęcia pracy w modelu hybrydowym, która kilka razy w miesiącu będzie udzielała wsparcia stacjonarnie w Berlinie.

Twój zakres obowiązków

  • Terminowa realizacja zgłoszeń serwisowych
  • Sporządzenie dokumentacji z realizacji zadania serwisowego
  • Zdolność samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Dojazd do klienta Niemcy - Berlin (5 razy w miesiącu, w ramach pojedyńczych wyjazdów)
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy
  • Diagnostyka i naprawa sprzętu komputerowego, peryferyjnego oraz bezpośrednie wsparcie klientów
  • Podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  • Instalacje i standaryzacje urządzeń
  • Dbałość o wysoką jakość obsługi klienta, zgodną ze standardami firmy
  • Raportowanie wykonanych zleceń w systemie

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kat. B
  • Biegła znajomość języka niemieckiego (B2+/C1/C2)
  • Minimum średnie wykształcenie (techniczne/informatyczne)
  • Znajomość budowy komputerów, mile widziane doświadczenie serwisowe
  • Znajomość podstaw sieci
  • Dyspozycyjność, komunikatywność

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • u klienta

To oferujemy

  • Pracę w formie hybrydowej
  • Pakiet benefitów do wyboru: prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, karty sportowe (Multi Sport, Medicover Sport)

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • karty sportowe (Multi Sport, Medicover Sport)

Etapy rekrutacji

  • Rozmowa z Managerem Projektu

Euvic IT

W obszarze infrastruktury IT gwarantujemy efektywne zarządzanie wszystkimi niezbędnymi, operacyjnymi elementami IT – od strategii, poprzez procesy i dane, po zasoby sprzętowe i ludzkie.

→ Utrzymujemy, wspieramy i optymalizujemy zarówno sprzęt jak i oprogramowanie, świadczymy usługi wsparcia dla użytkowników końcowych i call center, a dzięki monitoringowi zapewniamy pełną kontrolę zarówno nad tradycyjnymi centrami danych, jak i w ramach infrastruktury w chmurze.

→ Zapewnienie bezpieczeństwa na każdym poziomie infrastruktury to dla nas priorytet. Nasze holistyczne podejście pozwala skutecznie identyfikować potencjalne zagrożenia, a także integrować różnorodne środki bezpieczeństwa, co stanowi kluczową strategię w kontekście złożoności dzisiejszego środowiska IT.

→ Stawiamy na kompleksowe podejście oparte na procesie ciągłego doskonalenia się i rozwoju, dzięki czemu jesteśmy w stanie odpowiadać na złożone wyzwania biznesowe. Jesteśmy klientocentryczni - priorytetowo traktujemy indywidualne wymagania i oczekiwania naszych klientów. Działamy w ustrukturyzowany sposób, oparty o uznane metodologie, zapewniające skuteczne i zorganizowane podejście do realizacji projektów. Jesteśmy w stanie zaproponować efektywne rozwiązania bez względu na etap rozwoju biznesu klienta.

→ Posiadamy certyfikacje, które potwierdzają zdolność do dostarczania produktów i świadczenia usług na najwyższym poziomie.

→ Korzystamy z know-how Grupy Euvic zlokalizowanej w 11 krajach.

→ Obsługujemy projekty wielojęzycznie - zdalnie z Polski i lokalnie za granicą przy współpracy z partnerami.

→ Posiadamy wielojęzyczny Service Desk działający w trybie 24/7/365.

Branża: Konsulting w zakresie outsourcingu i offshoringu

Wielkość firmy: 501-1000 pracowników

Siedziba główna: Kraków, małopolskie

Założona: 2001

Dla tych, którzy lubią wiedzieć wiecej, zapoznaj się z naszymi usługami lepiej ➙ https://www.euvic.com/pl/oferta/infrastruktura-it/

Administratorem Danych Osobowych w rozumieniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO") jest Euvic IT S.A., ul. Stanisława Skarżyńskiego 9, 31-866 Kraków. Twoje dane będą przetwarzane w związku z prowadzeniem procesu rekrutacji. Aby skontaktować się z nami, wyślij wiadomość pod e-mail: euvicit@euvic.pl lub zadzwoń pod numer tel. +48 12 39 51 300.Szczegóły dotyczące przetwarzania Twoich danych oraz przysługujących Ci praw możesz przeczytać na stronie: https://www.euvic.com/pl/o-nas/rodo/#tab-65d34ee816b2f-2.Wszelką korespondencję dotyczącą danych osobowych należy kierować pod adres e-mail: iodo-euvicit@euvic.pl.Wszelką korespondencję na tematy związane z rekrutacją prosimy kierować na adres:rekrutacja-euvicit@euvic.pl.Przesłane dane osobowe przetwarzane będą w celu prowadzenia procesu rekrutacji przez Euvic IT S.A.Aby cofnąć zgodę na prowadzenie przyszłych procesów rekrutacyjnych napisz żądanie na adres: rekrutacja-euvicit@euvic.pl.

  • Praca Szczecin
  • Specjalista SEO Szczecin
  • Specjalista SEM Szczecin
  • Specjalista ds. Sprzedaży Szczecin
  • Specjalista ds. Zakupów Szczecin
  • Specjalista ds. marketingu Szczecin
  • Specjalista ds. ofertowania Szczecin
  • Specjalista ds. Zarządzania Szczecin
  • Specjalista medycyny niekonwencjonalnej Szczecin
  • Specjalista ds. telekomunikacji Szczecin
  • Specjalista ds. PR Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    138 495
    21 558