Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży - branża fotowoltaiki oraz pomp ciepła
  • Gdynia
Gdynia, Gdynia, Pomeranian Voivodeship, Polska
LONG ENERGY sp. z o.o.
19. 5. 2024

Miejsce pracy: Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • Rozpocznij z nami współpracę jeśli :
  • Jesteś osobą komunikatywną i otwartą
  • Posiadasz sukcesy w sprzedaży Fotowoltaiki i Pomp Ciepła
  • Posiadasz zdolności negocjacyjne i handlowe
  • Chcesz osiągnąć sukces finansowy i zawodowy
  • Wykazujesz chęć rozwoju zawodowego
  • Lubisz rywalizacje i stawianie sobie wysokich celów
  • Jesteś osobą zdeterminowaną i nastwioną na cel
  • Jesteś znudzony Twoją pracy i szukasz zmiany

Nasze wymagania

  • Wysoka kultura osobista
  • Determinacja w działaniu, samodyscyplina i chęci do pracy
  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania relacji z klientami
  • Organizacja pracy
  • Prawo jazdy kat. ,, B "
  • Dyspozycyjność

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie działającej na rynku OZE
  • Umówione leady przez własne CC lub umówione spotkania
  • Świetne wynagrodzenie
  • Kompleksowe wdrożenie i system szkoleń
  • Wsparcie doświadczonego zespołu technicznego
  • Własne ekipy monterskie
  • Samochód służbowy
  • Produkt najwyższej jakości na rynku
  • Realne możliwości awansu
  • Konkursy motywacyjne z atrakcyjnymi nagrodami (wycieczki, telefony, laptopy)
  • Brak korporacyjnej polityki firmy
  • Zatrudnimy również grupy Handlowe

  • Praca Gdynia
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gdynia
  • Specjalista ds. telekomunikacji Gdynia
  • Specjalista ds. PR Gdynia
  • Specjalista ds. Zakupów Gdynia
  • Specjalista ds. marketingu Gdynia
  • Specjalista ds. ofertowania Gdynia
  • Specjalista ds. Zarządzania Gdynia
  • Specjalista ds. Eksportu Gdynia
  • Specjalista ds. transportu Gdynia
  • Specjalista ds. HR Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 696
    19 353