Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży
  • Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski, Gorzów Wielkopolski, Lubusz Voivodeship, Polska
AGROW sp. z o.o.
11. 5. 2024

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

Twój zakres obowiązków

Jesteśmy firmą AgroW, która specjalizuje się we wspomaganiu chowu i hodowli zwierząt gospodarskich na terenie Niemiec. Zajmujemy się wykonywaniem różnych prac na gospodarstwach rolnych w Niemczech. Poszukujemy specjalisty do spraw sprzedaży aby pozyskiwać nowych farmerów oraz utrzymywać relacje z tymi, którzy z nami obecnie współpracują. Do Twoich obowiązków będzie należało:

♦ Pozyskanie nowego klienta dla naszej firmy - należy złapać kontakt z Niemieckimi farmerami oraz zaoferować im nasze usługi

♦ Utrzymanie relacji z już obecnymi farmerami - utrzymywanie kontaktu z klientem to ważny element pracy.

♦ Wyjazdy służbowe do Niemiec - częścią sprzedaży naszych usług jest spotkanie się z farmerem

♦ Koordynowanie sprzedaży usług w firmie

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość Języka Niemieckiego - Czeka Ciebie dużo kontaktu z Niemcami.
  • Prawo jazdy Kat. B - praca wiąże się z wyjazdami, dostaniesz do dyspozycji samochód firmowy.
  • Umiejętność pracy z ludźmi - potrzebujemy osoby pogodnej, miłej, otwartej, z którą "chce się rozmawiać". Nie chcemy aby pracownicy lub klienci zrazili się przy kontakcie z Tobą
  • Dyspozycyjność - nieunormowany czas pracy wiąże się z tym, że czasami na kolejny dzień trzeba być gotowym np. na wyjazd do Niemiec.
  • Zamieszkanie blisko granicy Polski i Niemiec. Preferowane Województwo Lubuskie - Najlepiej Gorzów Wielkopolski i okolice - chcemy trzymać się blisko, operujemy w okolicach Gorzowa Wielkopolskiego, musisz mieszkać blisko aby łatwiej było nam organizacyjnie.
  • Chęć do pracy i rozwoju - chcemy abyś stał / stała się częścią naszego zespołu, oczekujemy zaangażowania i chęci do pracy.

To oferujemy

  • Stabilne i rozwojowe stanowisko pracy
  • Samochód służbowy
  • Częściowa praca zdalna
  • Telefon oraz komputer służbowy
  • Przyjazne środowisko pracy oparte na współpracy i wsparciu zespołu

O nas

Jesteśmy Firmą zajmującą się świadczeniem usług rolniczych na farmach w Niemczech. Specjalizujemy się we wspomaganiu chowu i hodowli zwierząt gospodarskich. Obsługujemy wiele farm krów mlecznych, trzody chlewnej czy kóz. Stale się rozwijamy pozyskując kolejnych klientów, zwiększając nasz zakres działania na terenie Niemiec.

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez AGROW sp. z o.o. z siedzibą w: Goszczanówki 16, 66-530 Drezdenko (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania.
Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.
Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.
Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres 1 roku, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.
W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: johnny@agrowork.com.pl.

  • Praca Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. Zakupów Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. marketingu Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. ofertowania Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. Zarządzania Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. Eksportu Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. transportu Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. HR Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. turystyki Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Gorzów Wielkopolski
  • Gorzów Wielkopolski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    136 142
    21 663