Specjalista / Specjalistka ds. rozliczeń w Wydziale Finansowo-Księgowym
  • Karczew
Karczew, Karczew, mazowieckie, Polska
Bank Spółdzielczy w Karczewie
9. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje
Opis stanowiska

  • Realizacja polityki (zasad) rachunkowości Banku
  • Stosowanie procedur księgowych, zasad sprawnego obiegu dokumentów, czynny udział w ich aktualizacji
  • Kontrola dokumentów i ewidencji księgowej
  • Obsługa elektronicznych rozliczeń bankowych w systemie ELIXIR, SORBNET, ExpressELIXIR oraz CardOn
  • Utrzymanie i bieżące zarządzanie płynnością śróddzienną, bieżącą i krótkoterminową
  • Lokowanie nadwyżek środków finansowych na lokatach międzybankowych
  • Prowadzenie rozliczeń międzybankowych i międzyoddziałowych
  • Pośredniczenie w przeprowadzaniu transakcji dewizowych
  • Wykonywanie czynności związanych z zamknięciem dnia operacyjnego w systemie transakcyjnym Banku
  • Obsługa systemu OGNIVO w zakresie udzielania odpowiedzi na zapytania o rachunki bankowe
  • Udział w opracowaniu rocznych planów i sprawozdań finansowych
  • Realizacja zadań w zakresie przeciwdziałania praniu pieniędzy i finansowania terroryzmu

Wymagania
  • Minimum 2 – 3 letniego doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
  • Znajomość przepisów z dziedziny rachunkowości, podatków oraz przeciwdziałania praniu pieniędzy i finansowania terroryzmu
  • Sprawnej organizacji pracy własnej, inicjatywy
  • Wysokiej kultury osobistej, dobrej komunikacji interpersonalnej
  • Wykształcenie wyższe lub rozpoczęte studia o profilu: rachunkowość, ekonomia, finanse
  • Uczciwości, sumienności i rzetelności w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w Banku Spółdzielczym

Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę na pełny etat
  • Uczestnictwo w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych
  • Możliwości zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju zawodowego
  • Wsparcie merytoryczne doświadczonych pracowników

  • Praca Karczew
  • Karczew - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246