Specjalista / Specjalistka ds. eksportu
  • Sztum
Sztum, Sztum, Pomeranian Voivodeship, Polska
Arkadiusz Kusztal FIRMA PRODUKCYJNO-HANDLOWA "TELMAX"
1. 5. 2024

Miejsce pracy: Sztum

Twój zakres obowiązków

  • Opieka nad klientami korporacyjnymi i dystrybutorami zagranicznymi.
  • Pozyskiwanie nowych klientów na rynkach zagranicznych.
  • Sprzedaż produktów na rynkach zagranicznych.
  • Budowanie wizerunku marki oraz produktów.
  • Tworzenie i pomoc w wdrażaniu projektów Private Label.
  • Utrzymywanie kontaktów handlowych z kluczowymi kontrahentami w tym dużymi sieciami handlowymi oraz koncernami międzynarodowymi: Philip Morris International, Roll4You.
  • Negocjowanie warunków kontraktów handlowych.
  • Prowadzenie i przygotowywanie korespondencji, rozmów handlowych, konferencji z kontrahentami oraz dostawcami anglojęzycznymi.
  • Generowanie raportów sprzedaży.
  • Koordynacja akcji promocyjnych w tym udział w branżowych targach międzynarodowych.
  • Obsługa oraz koordynacja zamówień od kluczowych klientów w tym dystrybutorów i dużych sieci handlowych.
  • Analiza działań konkurencji.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (preferowany minimum certyfikat B2).
  • Dyspozycyjność, komunikatywność, zaangażowanie.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Gotowość na odbywanie podróży służbowych.
  • Samodzielność.
  • Odpowiedzialność.
  • Komunikatywność.
  • Wysoka kultura osobista.

To oferujemy

  • wynagrodzenie podstawowe plus premia uzależniona od wyników sprzedaży.
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy.
  • pakiet socjalny.

O nas

Jesteśmy producentem gilzy papierosowej z ponad 10 letnim doświadczeniem.

Do produkcji gilz KORONA używamy komponentów najwyższej jakości pochodzenia europejskiego. Na przestrzeni lat zbudowaliśmy stabilną sieć dystrybucji, a produkty marki KORONA z powodzeniem sprzedawane są w ponad 30 krajach.

Jako pierwsi wprowadziliśmy na rynek gilzy KORONA SLIM.

Nieustannie udoskonalamy swój park maszynowy, aby produkty marki KORONA spełniały najwyższe standardy jakości.

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Arkadiusz Kusztal FIRMA PRODUKCYJNO-HANDLOWA "TELMAX" z siedzibą w: Żeromskiego 6, 82-400 Sztum (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania.
Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.
Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.
Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres 1 roku, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.
W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: telmax.info@wp.pl.

  • Praca Sztum
  • Sztum - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    124 092
    19 458