Specjalista ds. Zakupów
  • Dąbrowa Górnicza
Dąbrowa Górnicza, Dąbrowa Górnicza, śląskie, Polska
Final S.A.
12. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Final S.A. - {{offer.position}

Lokalizacja
Dąbrowa Górnicza
Pracodawca
Final S.A.
Dodano
09.05.2024
Numer referencyjny
5545_3535

W naszej firmie czekają na Ciebie poniższe wyzwania:

  • Kompleksowa organizacja procesu zakupów we współpracy z pozostałymi działami Grupy Yawal
  • Prowadzenie negocjacji handlowych
  • Efektywna współpraca z dostawcami i utrzymywanie długofalowych relacji
  • Prowadzenie przydzielonych projektów zakupowych
  • Stałe doskonalenie procesów zakupowych firmy
  • Podejmowanie inicjatyw oszczędnościowych

Jeśli:

  • Posiadasz doświadczenie w obszarze zakupów w firmie produkcyjnej
  • Posiadasz wykształcenie wyższe o kierunku logistyki, ekonomii lub pokrewne
  • Potrafisz prowadzić rozmowy handlowe o charakterze negocjacyjnym
  • Cechuję Cię samodzielność oraz potrafisz wyznaczać sobie priorytety
  • Posiadasz rozwinięte zdolności analityczne
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Posiadasz prawo jazdy Kat. B

TO CZEKAMY WŁAŚNIE NA CIEBIE!

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Pracę w dynamicznym i przyjaznym otoczeniu,
  • Atrakcyjny system premiowy,
  • Ambitne zadania i możliwość rozwoju zawodowego,
  • System szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,
  • Dodatkową, prywatną opiekę zdrowotną,
  • Korzystne warunki ubezpieczenia grupowego,
  • Dofinansowanie do karty Multisport,
  • Możliwość nauki języków na platformie e-learningowej

Final S.A.

FINAL S.A jako członek Grupy Kapitałowej Yawal, wyznacza standardy w branży aluminiowej, łącząc zaawansowaną technologię z tradycją. Nasza specjalizacja to nie tylko produkcja profili aluminiowych, a także ich lakierowanie oraz prefabrykacja. Dzięki naszej pasji do innowacji, skupiamy się na ciągłym ulepszaniu i rozwijaniu naszych produktów i usług, co przekłada się na trwałe partnerstwa i zaufanie wśród naszych Klientów. Z dumą zatrudniamy ponad 700 Pracowników, którzy są sercem naszej firmy i kluczem do naszego wspólnego sukcesu.

  • Praca Dąbrowa Górnicza
  • Specjalista ds. Zakupów Dąbrowa Górnicza
  • Specjalista ds. telekomunikacji Dąbrowa Górnicza
  • Specjalista ds. PR Dąbrowa Górnicza
  • Specjalista ds. Sprzedaży Dąbrowa Górnicza
  • Specjalista ds. marketingu Dąbrowa Górnicza
  • Specjalista ds. ofertowania Dąbrowa Górnicza
  • Specjalista ds. Zarządzania Dąbrowa Górnicza
  • Specjalista ds. Eksportu Dąbrowa Górnicza
  • Specjalista ds. transportu Dąbrowa Górnicza
  • Specjalista ds. HR Dąbrowa Górnicza
  • Dąbrowa Górnicza - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 645
    20 026