Specjalista ds. sprzedaży samochodów nowych
  • Rybnik
Rybnik, Rybnik, Śląskie, Polska
Stawowy Group Sp. z o.o. Sp. k.
16. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Aktywna sprzedaż samochodów nowych;

  • Pozyskanie, utrzymanie i obsługę klientów indywidualnych, oraz instytucjonalnych

  • Obsługę klientów w salonie firmowym;

  • Realizowanie wyznaczonych planów sprzedaży samochodów osobowych:

  • Prowadzenie i aktualizowanie ewidencji klientów w systemie CRM;

  • Prowadzenie dokumentacji samochodowej związanej z procesem zakupu i sprzedaży samochodów i akcesoriów;

  • Rozliczanie prowadzonych negocjacji i operacji handlowych;

  • Dbałość o najwyższą jakość usług;

  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy na podległym terenie;

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie min. średnie;

  • Wysokie zdolności interpersonalne, umożliwiające dobry kontakt z klientem;

  • Preferowane min. 2 letnie doświadczenie w aktywnej sprzedaży;

  • Dużym atutem będzie doświadczenie w branży motoryzacyjnej;

  • Cenimy osoby dyspozycyjne, pełne energii i chęci działanie, które wychodzą z własna inicjatywą;

  • Wysoka motywacja do pracy w sprzedaży, niosąca za sobą osiąganie wysokich wyników;

  • Prawa jazdy kategorii B;

OFERUJEMY:
  • Atrakcyjny, motywujący system wynagradzania, uzależniony od osiąganych wyników;

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub inną formę zatrudnienia;

  • Narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków;

  • Możliwość rozwoju zawodowego, poprzez uczestnictwo w różnych szkoleniach;

  • Dofinansowanie do karty Mulisport;

  • Dodatkowe ubezpieczenie;

  • Praca Rybnik
  • Specjalista ds. Sprzedaży Rybnik
  • Specjalista ds. telekomunikacji Rybnik
  • Specjalista ds. PR Rybnik
  • Specjalista ds. Zakupów Rybnik
  • Specjalista ds. marketingu Rybnik
  • Specjalista ds. ofertowania Rybnik
  • Specjalista ds. Zarządzania Rybnik
  • Specjalista ds. Eksportu Rybnik
  • Specjalista ds. transportu Rybnik
  • Specjalista ds. HR Rybnik
  • Rybnik - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 696
    19 353